Môžem tabletky Costi v tehotenstve?

lexi245
26. máj 2019

Ahojte kočky chcem sa spýtať či sa môže costi v tehotenstve? Resp. 7tt
Už teraz mi býva dosť zle brali ste niektorá nejaké tabletky v tehotenstve proti nevolnosti ? Aké? Viem že to k tomu patrí ale už som fakt zúfalá neviem čo mám robiť dokonca nemôžem ani spávať pretože sa budím aj počas noci nato že mi je zle ďakujem za každú radu.

ruzasipova
26. máj 2019

@lexi245 Tehotenstvo

Liek sa môže užívať v tehotenstve len v prípade, ak to váš lekár považuje za jednoznačne nevyhnutné. Takze tuto si treba dohodnut stretnutie s lekarom, ktory vam lieky predpisal a informovat ho o tehotenstve.
Nevolnost v 1. trimestri je bezna. Najviac pomaha stale cosi male jest. Akonahahle zacne byt zle, treba do seba natlacit nejake jedlo. Mnohe zeny zjedia napr. piskotu, skor nez vobec vstanu z postele a zmenia polohu zaludku.

danajahotkova
26. máj 2019

@lexi245 podľa mňa by si to mala len vydržať, nie si prvá a ani posledná komu bolo zle počas tehotenstva :/

andreakacmi
26. máj 2019

pancreolan

liv1
27. máj 2019

Mne bolo zle 24 hodin vkuse. Som tie nevolnosti prelezala. Ani nabok lahnut. Cele zle, ale! Ziadne lieky som nebrala. Radsej pekne vydrzat a skusit nieco ine. Najest sa hned rano aspon rozok ci keksy v posteli. 7tt a uz by si lieky brala 🤷‍♀️. Pekne vydrz

lexi245
autor
27. máj 2019

@liv1 Presne radšej vydržím ako by sa bábu malo niečo stať a vraj sa hovorí keď býva zle tak sa vyvíja všetko v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre