Čudná farba odsatého mlieka

evka64
1. nov 2015

Ahojte, dnes som si odsavala mlieko a bolo takej zltoorandzovej farby, akokeby s primesou krvi. Je to asi krvicka s ranky na prsniku. Stretli ste sa niektora s tymto? Mozem dojcit na takom prsniku?

lusyinka
1. nov 2015

@evka64 A ako dlho si po pôrode? lebo ja som prvý týždeň mala také oranžové a postupne bolo žltšie až potom biele.... Sestričky v pôrodnici povedali, že to je v poriadku a že farba nie je dôležitá....

evka64
autor
1. nov 2015

@lusyinka som 5. den, vcera som mala pekne zlte a dnes toto, ani sestriska nevedela co to je.

lusyinka
1. nov 2015

@evka64 Môže byť, že to je ešte to začiatočné.... Máš veľké tie rany na bradavkách? Čo si na to dávaš? Skúsila by som možno klobúčiky kým sa nezahoja a natierať buď bepanthenom alebo avent mastičkou alebo čistým lanolínom....

evka64
autor
1. nov 2015

@lusyinka praveze nemam velke, ani to tak neboli, natieram si ich mastickou z DM. Tak neviem ci dojcit alebo len odsat a dat prec.

luckamorka
1. nov 2015

ak ta to neboli tak dojcit v pohode mozes, je to pravdepodobne trocha krvy z ranky na bradavke, praveze mozno ti ju rozdrazdila odsavacka.. skus viac dojcit a menej odsavat, pokial ta dieta nehryzie alebo nemas ine problemy tak len vetraj natieraj mastickou a raz-dva sa to zahoji

evka64
autor
1. nov 2015

@luckamorka noo asi to bude tou odsavackou, uz som musela odsat, isiel mi prsnik vybuchnut :D

lusyinka
1. nov 2015

@evka64 Tak namiesto odsávačky skús mliečko len vytláčať. Pekne si rozmasíruj prsia a povytláčaj, mne to išlo lepšie takto ako s odsávačkou 🙂

sardinka335
1. nov 2015

Na zafarbenie mlieka moze mat vplyv aj strava...nemali ste mrkvu? Kamoška jedla mrkvovvy perkelt alebo čo to davali v porodnici a mala ,,oranžove,, mlieko... 🙂

evka64
autor
1. nov 2015

@sardinka335 nooo mali sme, toto ma nenapadlo, sestricka mi to vyliala, ze to je zle :/

sardinka335
1. nov 2015

@evka64 čo si v ružinove? kamaratka jedla mrkvu a mala oranzove mlieko a sestrička jej to tiež vyliala...ale ona vedela (kamaratka) ze to ma z mrkvi...ved to povedz tej sestre alebo kto tam je ak ti to chcu vylievať a mali ste napr. mrkvu, cviklu - tieto veci ,,farbia,,.

evka64
autor
1. nov 2015

@sardinka335 nie v presove, no poviem, skoda takeho vzacneho moku 🙂

sue
1. nov 2015

Hm, ja som mala zas také, že keď som niečo pokvapkal, po zaschnutí to bolo do zelena 😃