Darujem materské mlieko

majka107
26. jan 2013

Milé mamičky, mám pol ročné dievčatko, ktoré stále dojčím, a mám nadmerné množstvo mlieka, ktoré som doteraz dávala kamartátke, ktorá bohuzial na chvilu mlieko stratila, no opat sa jej proces tvorby mlieka obnovil. Preto som sa sem zaregistrovala, aby som mohla pomôcť mamickám, ktoré tiez nemaju materské mlieko. Darujem materské mlieko. nefajčím, nepijem, mám 20 rokov, A moja malická nepapá tolko ako predtým, lebo mi uz papá všetko. V priemere mám za dva dni asi pol litra mlieka a je mi ho skoda vylievat...keby mala zaujem nejaka mamicka, z radostou jej ho..darujem

nitka2410
28. nov 2013

Darujem materské mlieko. Náš syn má mesiac. Takže som nejedla žiadne strukoviny, ovocie ani zeleninu. Mlieko je zmrazené a malý neplače a je kľudný, tak si myslím, že je dobré. (Púchov)

lenoca
5. dec 2013

áno dnes je iná doba..dotujeme svoje deti od mala umelinami držíme ich v totálnej sterilite a potom prídeme plačom že prečo máme také a také alergie?No preto!! Obranyschopnosť dieťaťa nulová... Ja som bola darkyňou do nemocnice,ale teraz dávam jednej mamičke u nás na dedine a ani jednému dieťatku nič nieje...A ja osobne keby nemám mliečko a niekto mi daruje tak som šťastná že moje dieťa nepije umelé chemikálie...Samozrejme keby mamičku poznám o to viac sa teším....

aliza
5. dec 2013

@lenoca ano, dnes je ina doba, ludia sa omnoho viac staraju do toho, do coho ich nic 😕. Ludia trpia bozskym komplexom, myslia si, ze maju na vsetko patent a ze iba ich konanie je spravne, druhych odsudzuju, vysmievaju sa, urazaju....takze v takejto 'otravenej dobe jesitnosti, neprajnosti a netolerantnosti' je uplne jedno, cim matka krmi svoje dieta. Tie 'chemikalie' mu odovzda tak ci tak, svojim spravanim a postojom.

oxanka73
4. jan 2014

kto by mal neskôr záujem, mliečko už nie je aktuálne. Už si pre neho boli a som šťastná, že som mohla aspoň takto pomôcť.

erikasadek
10. jan 2014

@bagira89
@oxanka73 ste babule... blahozelam vam odporucam vam ist na medzinarodnu siet darovania mlieka v zahranici s ao neho pobiju.... 😉 😉 😉

tisice deti mozu zavidiet tvojim psom.. 😀 😀 nedalo mi... 😉

lenoca
14. feb 2014

@aliza myslím že ak sa aj mamička chová normálne a nerobí všetko podla moderných liniek tak sa o svoje deti báť nemusí...

brady1
14. feb 2014

@liz_lemon suhlasim. Okrem toho mne to pripada až "nechutne"

michelle36
22. apr 2014

Mám záujem o materské mlieko pre mojho 9mes. syna, vobec nepriberá, ja mám málo mlieka a žiadne umelé nechce piť. Prosím Vás ponúknite, zaplatím. Som z Bratislavy, ale nie je problém aj okolie do 100km. (SC,GA,TT,NR,NZ,LV atd.)
0940700922

tahivka
22. apr 2014

@majka107 nič si nerob z negatívnych reakcií, ľudia sú rôzni a zdieľam rovnaké pocity ako Ty - tiež mi je ľúto MM, ktoré mi drobec nevypije a ja ho občas vylievam. Nejaké zásoby mám v mrazničke, ale tiež sa to nedá takto robiť donekonečna, no každopádne som šťastná, že syna dojčím a dúfam, že dojčiť aj dlho budem, nakoľko pri prvom som o mliečko náhle prišla 😒 Nie je nič lepšie ako MM a ak niekto tvrdí opak a radšej dá deťom umelinu ako MM aj od inej mamičky, je - sprepáčením - cvok - veď už aj v minulosti sa využívali dojky na dojčenie cudzích detí. Je mi jasné, a chápem, že mamičky sa boja prijať mliečko od ženy, ktorú nepoznajú, nemajú istotu, či je zdravá a či je mliečko v poriadku, no ja byť na ich mieste, radšej vycestujem, pozisťujem si podmienky a pokiaľ je daná mamička blízko, určite by som jej služby využila. Držím palčeky a prajem všetko dobré!

aalenocka
5. okt 2015

ahojte, som z Kosic a mala by som zaujem o materske mlieko, ak ma niektora mamicka nadbytok

janne77
16. okt 2015

@aalenocka
Ahoj. Ja mám, ale som až od Nitry

lenkakp
25. okt 2015

darujem materske mliecko nejakej mamicke z BA

any81
9. nov 2015

Mam nadbytok mliecka. V pripade zaujmu som z Kosic

villant
11. nov 2015

Má niekto nadbytok materského mlieka v okoli Roznava, Kosice, Lucenec, Velky Krtis? Nam treba denne cca 300ml viac. Piste mi prosim do IP. Dakujem!

marjan024
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janaresutikova
9. apr 2016

@majka107
@majka107 Majka prosim Vas odkial ste?

villant
9. apr 2016

Okres roznava.

janaresutikova
10. apr 2016

Skoda ja som z MT.

janaresutikova
10. apr 2016

Kto daruje materske mlieko z MT,alebo okolia?

sylvia002111
10. jún 2016

ahojte,
maly sa narodil predcasne, nemame dost mliecka pre neho. Dokrmujeme, ale drobcek neznasa to umele mliecko prave najlepsie.
Sme z Bratislavy.
Ak by ste niektora mala viacej mliecka, prosim ozvite sa nam, budeme vdacni. Pripadne ho aj kupime.
0905250247 alebo sylvia002111@gmail.com
dakujeme,
sylvia

janula2002
10. apr 2017

Zdravim mamicky, tiez mam mliecko nazvys ktore by som rada darovala. Mam 28r.moje babo 6 tyzdnov. Zijem zdravo,lahka strava prisposobena dojceniu. Jedna sa o predne mliecko ktore zachytavam z druheho prsnika pri dojceni, cca 1dcl denne. Je mi luto ho vylievat ak by mohlo posluzit mamicke ktorej chyba. Momentalne mam zamrazene asi 2 a pol litra,vedeli by sme sa dohodnut na pravidelnom odbere v Trencine. Je uskladnene v sackoch lansinoh v oddelenej priehradke mrazaku, vsetky hygienicke podmienky splnene. Ak mate zaujem kontaktujte ma na 0948 888 435

domingazkosic
18. júl 2017

Milé mamičky!
Tvorí sa mi veľmi veľa materského mlieka, moja malá nestíha toľko papať 🙂, je mi ho ľúto vylievať :/.
Mliečko mám zamrazené v mrazničke v sterilizovaných fľaškách od detskej výživy. Každá fľaštička je označená dátumom naplnenia a množstvom mliečka.
Ak máte záujem, určite sa dohodneme 🙂.

silceb
5. jan 2018

Milé maminky,

darujem jednorazovo materské mlieko, ktorého mám nazvyš. Môj malý sa mi narodil výrazne predčasne, a tak máme mlieka veľa v zásobe, ktoré nie sú pre nás momentálne potrebné. Práve preto by som toto mliečko rada ponúkla niekomu, komu sa zíde a uprednostní ho pred umelým 🙂

Mám 25 r., nefajčím, nepijem, zdravujem sa zdravo. Malý má momentálne 5 týždňov. Mliečko mám zmrazené v jednorazových sáčkoch určené na materské mlieko a v sterilných nádobkách taktiež originál na mliečko zhruba po 250 ml, v niektorých aj viac, je oddelené od ostatných potravín, všetko hygienicky zabezpečené. Zároveň mám aj potvrdenie o zdravotnom stave a vhodnosti mliečka aj pre ostatné bábätká, nakoľko som registrovanou darkyňou v Banke materského mlieka v BB.

Ak by ste mala niektorá záujem, kontaktujte ma čím skôr. Mliečko má "záruku" do konca februára, nakolko môže byť zmrazené 3 mesiace. Napíšte mi správu alebo zavolajte na 0908 223 608, je možné po dohode ho doviezť v blízkosti Prievidze, Partizánskeho, Turčianskych Teplíc a Martina.

lienocka87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veryhapygirl
3. nov 2019

@lienocka87 dobry den,este mate mliecko?

lienocka87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
franceskakarlos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ja_bb
21. okt 2022

Ak by niekto mal zaujem,mam plny suflik oktobroveho mliecka. Dcerka bola predcasne narodena,takze mlieka viac ako potrebovala. Som zo ZA.