Dieťatká ktoré grckajú. Máte aj vy taký problém?

pal
22. mar 2007

Má niekto problém ako ja,že synček po každom sušenom mliečku stále grcká? ☹

lenny
13. nov 2007

ahojte, tiez mi poradili nutriton, lenze ja nekojim, maly pije nutrilon HA2. Mozem to pridavat aj do umeleho mlieka?

mokuska
20. jún 2008

mila pal,ja som mala takyto problem s mladsim synom,nakoniec zistili,že nema dovyvinuty parerak a davalasom mu specialny nutrilon pre taketo deticky, nakoniec to preslo a teraz je z neho chlapcek ako lusk.Treba to len vydrzat aby si brusko zvyklo.Niekedy sami lekari nevedia zistit,co vlastne dietatu je a musi na to prist samotný rodic.Drzim palceky

vesi
20. jún 2008

nečítala som všetko, ale akou fľašou krmiš? moja grcala kým sme nekúpili antikolikovú avent fľašu a pili sme hypoalergénne mlieko, detská Dr. ho môže predpisovať až do 1 roka...

abetka
20. jún 2008

my sme mali nutriton a grckal mi aj tan, este bol po nom nervozny , vsetko vyvratil ,tak mi Dr. na gastre povedala, ze pokial probera , tak sa mame kojit, mat ho v lehatku vo zvys. polohe a , ze z toho vyrastie. Ma reflux stredneho stupna a stale chodime s podbadnikmi a grcka. Nejako to snad zvladneme a prejde to 😉

monika060
29. jún 2013

Moj maly ma 5 tyždnov a z nutrilonu 1 mi stále grckal, dr.mi predpísala nutrilon AR a bolo to horšie, lebo mal strašné krče bruška,nevedela som čo mám robiť. Včera som mu kúpila sunar nutra defense a zatial je to v úplnom poriadku, negrcká a žiadne krče bruška. Máte aj vy taký problém s nutrilonom?

veronika0
29. jún 2013

aj ja som mala problemy s nutrilonom.. pri dcere mi ho dali v nemocnici, nepoznala som ho, tak som jej ho kupovala.. ale po par tyzdnoch ho stale zakazdym vyvratila a potom plakala, lebo bola hladna... a stale sa to takto opakovalo.. ked som vravela doktorke, ze aky mame problem, ze by som ho chcela vymenit, nebola tym nadsena,ze by sa nemalo menit mlieko. Ja som ju samozrejme nepocuvla, kupila som Sunar a s tym som bola max,spokojna a uz problem nebol.. (ved nebudem nieco davat dietatu co mu nerobi dobre aj ked doktorke sa to nepaci...). A pred rokom ked sa mi narodil syn ssom ho sice kojila ale musela som dokrmovat - este v nemocnici som vravela sestricke ze budem dokrmovat sunarom a nelubilo sa jej to, ze to sa musi opytat doktorky - a ked som odchadzala aj tak mi nakazali Nutrilon.. ale ja som zas kupila Sunar a aj maly mi ho dobre znasal, nemali sme ziadny problem... Ja osobne by som uz Nutrilon v zivote nekupila..

sjuzocka
13. nov 2013

Baby dokedy je normalne, aby dieta grckalo. Uz bude mat pol roka a furt to z neho lieta, ale pribera pekne, o tom potom, je cisto kojeny. Len furt riesim grcky vsade naokolo... :(

sedem
13. nov 2013

@sjuzocka u nas prva dcerka grckala cca do 10mes., ale cca od 6-7 mes, ked zacala papat viac prikrmov, sa to trosku zlepsilo a druha dcerka grckala asi do 8mes. a tiez sa to s pribudajucimi prikrmami trosku zlepsilo cca od 6-7mes., treba vydrzat, nie je to nic prijemne, ale dietatko z toho vyrastie a potom uz si ani nespomenies 😉