Dojčiaca matka a aj dcérka berú antibiotiká

baby8686
9. jan 2013

ahojte mamicky, prosim vas o radu.. moja mala 4 a pol mesacna dcerka ma zapal hornych dychacich ciest a lekarka jej nasadila antibiotika, mne lekarka tiez povedala ze mam anginu a tak isto mi dala antibiotika.. bojim sa ako to bude dcerka znasat a ci jej neposkodim.. ak by ste mi poradili iny sposob ako sa im ja mozem vyhnut. lekarka povedala ze ked musime,tak musime.. dcerka berie Cedrox sirup a ja Augmentin .. bol uz niekto v podobnej situacii?

lenka9g
9. jan 2013

@baby8686 ked sa maly narodil mal velke problemy a kedze bol predcasne narodeny tak bral antibiotika prve dva tyzde a ja toto iste,normalne som ho kojila nikto v nemocnici mi nic nato nepovedal a maly tiez s tym nemal ziadne problemy, ale pocula som ze po antibiotikach mlieko zhorkne a dieta ho potom uz nechce

evulilik
9. jan 2013

@baby8686 No my sme na tom práve teraz tak isto... Dcérka berie penbene sirup antibiotikum a ja Augumentin, kedže som lekárke spomenula že aj dcéra berie antibiotiká tak mám predpísanú len polovičnú dávku augumentínu. Aj keď augumentí prechádza do mliečka len v stopovom množstve 😉

baby8686
autor
9. jan 2013

jaj dakujem Vam baby 🙂 aspon taka mala utecha.. verim ze babatka nam budu zdrave 🙂