Dojčím z jedného prsníka

veronika2952019
21. máj 2022

Dobrý deň, chcela by som sa s vami poradiť. Dojcim len z jedného prsníka 2 roky a stoho druhého mi už vôbec mlieko nejde. Lenze ten druhý s ktorého nedojcim, ma začína bolieť zospodu a spravila sa mi tam taká väčšia hrca. Má s tým niekto skúsenosti ? Viem že mám ísť k doktorovi ale ten robí až v utorok.

loliki
21. máj 2022

@veronika2952019 A prečo nie z oboch? Mlieko sa tam tvorí, treba ho vytlačiť, alebo ponúknuť dieťaťu, nech vysaje-vypije.

veronika2952019
autor
21. máj 2022

@loliki no lebo som ochorela brala lieky tak zatiaľ bol na nutrilone a keď som lieky dobrala a začala ho opäť kojit tak už potom ten prsnik odmietal aj ho z neho napínalo tak sme fungovali len z jedným . Aj som si ho odsávala no potom mi akokeby zmizlo šlo mi z neho len pár kvapiek. A teraz ako malého oducam od prsníku tak ten má bolí a spravila sa mi tam akokeby hrca pod prsnikom

loliki
21. máj 2022

@veronika2952019 Mlieko sa tvorí, aj keď ho odstavíš. Len postupne menej. Ja by to skúsila riešiť prirodzene s dieťaťom. Najprv ponúkni vždy ten problémový, predtým troška vytlač, aby nebol problém. Dieťa pomôže Tebe a Ty pomôžeš dieťaťu. 😉