Dokedy ste museli používať vložky do podprsenky?

zuzkat1
30. sep 2010

ahojte... moja mala ma 8,5 mesiaca a ja este stale musim pouzivat vlozky do podprdy... dost je to obmedzujuce najma vo vybere oblecenia.. a aj doma stale v podprde behat... tak by ma zaujimalo ako to bolo u vas? dakujem

evinkal
30. sep 2010

Ahoj moja dcérka bude mať o chvíľu 9 mesiacov a vložky do podprsenky nenosím asi mesiac a pol.Nejak mi samé prestalo mlieko vytekať.Síce ešte mliečko mám ale už samovoľne netečie.

mau
30. sep 2010

Ja som prestala asi po mesiaci a pol... Mliečko už samovoľne nevytekalo a tiež mi tie tampóny vadili, pretože aj tie najtenšie je vidieť pod tenkým obtiahnutým oblečením ☹

briketa
30. sep 2010

ziadne, ani pri jednom. to je velmi individualna vec.

beaas
30. sep 2010

moja mala ma 10 mesiacov a su dni, kedy musim este obcas pouzit, podla toho, ako casto cuca den vopred. Mala je zavislacka 😀

myzma
30. sep 2010

ahoj, zuzka, u mna je to rovnako.... ale vymenila som klasicku podprsenku (kojenecka mi ani nesadla) za take elasticke polotielko, resp. sportovu podprsenku (z Tesca za nejakych 2,50 Eur 2 kusy), s ktorou sa lahko manipuluje pri kojeni... mam ich roznej farby, pod rozne oblecenie, potrebujem nosit vlozky cely den, takze som to vyriesila takto...

trpezliva
30. sep 2010

moja bude mat 10 mesiacov a vlozky do podrpdy musim stale pouzivat....ked z jedneho papa, z druheho tecie 😝 🙄 . Myslim, ze to bude takto az kym neprestanem kojit 😒 .

ludka140281
30. sep 2010

ja som nosila do 5 mesiaca...teraz uz tak netecie......aj vtedy,ked som si dala podprdu s vystuzou,tak som netielka 😅 ...len ak som mala kojenecku,tak ano 😀

berus222
30. sep 2010

ja som kojila 8 mesiacov. asi 7 mesiacov som musela nosit stale vlozky v podprsenke a ten posledny mesiac iba ked som kojila, lebo z druheho tieklo.

ikke
30. sep 2010

pod obtiahnute tricko odporucam lilypadz 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/vlozky-do-...
aj ked nie su pre kazdeho, pri plochych a vtiahnutych bradavkach to nefunguje

babatko88
30. sep 2010

ja len prvé dva mesiace, potom sa aj mliečko umúdrilo a netieklo už, tak som ich prestala nosiť, veď načo aj!?

lussy666
30. sep 2010

niekedy cely den a niekedy aj tyzden bez....🙂 niekedy aj v noci:(

katarina822
30. sep 2010

ja som odsavala rok a pouzivala som cca 8mes.

petrap001
30. sep 2010

ja asi tyzden 😀 😀 a plne kojim dodnes ale netecie mi nic 😝

lienka21
30. sep 2010

ja do osmich mesiacov den-noc, potom uz len pri kojeni, od dvoch rokov uz nepouzivam, aj ked sem-tam par kvapiek vytecie. Vo vystuzenej podprde neboli vidiet

emka1
2. okt 2010

ja kojim zatial len 6 mesiacov, prve asi 2 mesiace mi vytekalo mliecko stale z oboch prs, nosila som stale podprsenku s vlozkami. Ale potom a teraz uz len pri kojeni, vzdy z druheho mi par kvapiek vytecie.

emjee
2. okt 2010

ja stale dojcim (M. ma skoro 20m) a stale pouzivam aj vlozky do podprdy 😀 istota je gulomet, v praci by som sa citila trapne, ak by som mala mokru bluzku, takze radsej nosim, aj ked kvapka vacsinou len pri dojceni 😀 pouzivam konopne od Ellas house

miska246
2. okt 2010

Ja asi tri mesiace, potom uz neboli potrebne... a kojime stale... 🙂

pata31
2. okt 2010

ja tiez musim stale nosit, lebo z jedneho papa, z druheho vyteka, tiez by som prijala, keby netieklo tak 😉 ale co uz, nejako vydrzime 😉

impka
2. okt 2010

mna tiez nebavi doma nosit podprsenku a mliecko mi vyteka casto. Najnovsie to robim tak, ze na chvilku zatlacim bradavky akoby dovnutra a prestane tiect. Ked citim, ze to prichadza, tak proste zatlacim a nevyteka nic. Pri kojeni kvapka vzdy z druheho prsnika, ale pod ten si podkladam plienku "kojacu" 🙂
Syna casto doma nosim v satke a to sa mi stalo, ze som bola cela od mlieka aj satka 🙂 takze ten grif so zaztlacenim pomaha, aj ked obcas sa stane "nehoda".
Inak som nosila bavlnene vlozky do podprseny, ale to treba vkuse prat a aj tak ked vyteka vela, tak pretecu. Jednorazovky nosim len von, lebo ich menej vidno a samozrejme lepsie a bezpecnejsie saju, aj ked aj tie vidno ☹

ivetkab.
2. okt 2010

Vložky do podprsenky nosím stále aj keď mliečko mi už netečie asi dva týždne. Jakubko ma teraz 8 mesiacov a týždeň. Bude to asi tým, že malý už nechce veľmi odo mňa papať, tak zrejme sa mi menej vytvára mliečko. Ale pre istotu si ich dávam stále.