Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dvojtýždňové bábo má štikútku po každom jedení

bjl0803
12. okt 2020

Ahojte idem si k vám po radu ... Máme doma dvojtýždňové bábätko a trápi nás stikutka po každom jedení .... Strašne hltavo papa a samozrejme hltá aj vzduch a potom stikutka ... Potom samozrejme sa snažíme odgrgnut ale väčšinou zaspinka .... A keď sa zobudí tak grc .... Už som skúšala že po prestriedaní prsníka dam odgrgnut a aj sa podarilo ....no potom stikutka aj tak ... Dnes sme sa už tri krát prezliekli lebo grc .... Kde robím chybu?

lucindav
12. okt 2020

@bjl0803 och, mozno ani nikde nerobíš chybu, len ho trapi reflux 🤷🏻‍♀️ Skus si o tom nieco prečítať ci tie znaky budu pasovať na tvoje babo a ak ano tak prijmi opatrenia

bjl0803
autor
12. okt 2020

@lucindav áno napadlo ma to a aj som čítala ale ona nieje nekludne bábätko ...ani neplace .... Len mi to príde ako keby potrebuje rýchlo rýchlo niečo do bruška a ani jej to stráviť nestíha ako hlce .... Lenže ako vysvetliť bábätku aby jedlo kludnejsie hah

lenka2710
12. okt 2020

@bjl0803 aj môj to mal po každom jedle, má teraz 4 mesiace a ani neviem kedy to prestalo, už nestikuta takmer vôbec

lucindav
12. okt 2020

@bjl0803 tak to je potom dobre..jedine skusit ponúknuť častejšie papať, aby nebolo po dlhšej dobe uz velmi hladne..ale ci by to pomohlo, neviem.. časom to prejde, bude vacsie a bude vediet lepsie papať.

andreatytler
12. okt 2020

@bjl0803 Nas tiez velmi casto cikutkal a teraz ked ma 10 mesiacov stale aspon 1x za den. Citala som a aj doktor povedal ze cikutka nie je nic zle... je to naopak normalne trenovanie svalov a dychania. Ak jej ta cikutka nevadi a je inac kludne babatko asi by som sa nestresovala... 2 tyzdne su strasne malo... tak male babatko ma velmi slabo vyvynutu dychaciu a traviacu sustavu.
Tiez som citala ze cikutka je jeden z prvych priznakov unavy a u nasho to teda plati na 100%... Cikutkat zacne vzdy pred tym ako ide spat lebo je uz prilis dlho hore. Ako dlho je hore ta vasa? Mozno skuste davat spat trochu skor...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli