Elektrická odsávačka mlieka - Avent verzus Medela

1katyka1
9. máj 2021

Ahojte, chcem si zakupit elektricku odsavacku mlieka taku sadu a rozmyslam ci je lepsia Avent alebo Medela? Mate skusenosti?
Nevadi ked je odsavacka zavisla iba od elektrickej siete? Prisposobia sa dobre aj na male prsia?
Vdaka

ona303
9. máj 2021

📌

nezabudka3391
9. máj 2021

co sa tyka znacky, osobne som mala medelu, ale rucnu nie elektricku a pomohla mi a povodne som nemala extra velke prsia, samozrejme po porode aśa zvacsili, ked sa tvorilo mlieko, ale neboli to ziadne C-cka, ale pride mi praktickejsia v tom, ak chces aj cestovat nepotrebujes hladat elektrinu, ja som rucnu vyuzila na 100%, aj som poziciavala kamoskam a nestazovali sa. osobne odporucam rucnu medelu, nevravim ze elektricka moze byt zla je to vec nazoru a skusenosti

nezabudka3391
9. máj 2021

este by som dodala ze u nas v praci na novorodeneckom mame medely elektricke a avent rucne, podla mna je to podla toho ktora zene viac sadne)vyhovuje, ale medely su fajn podla mna, ale ku avent sa neviem vyjadrit od nich som mala jedine flase

lesnajahodka
9. máj 2021

No ja som používala najskôr Avent ručnú, asi 2 mesiace cca, ale cítila som, že nevie tak poriadne všetko vyťahať + odsavala som si často, takže to už aj začínalo byť otravné a bolela z toho ruka :D tak som si prekupila Avent elektrickú a som maximálne spokojná🙂

babatkoo
9. máj 2021

Ja som mala Avent rucnu, ale pri mojich prsiach E80 mi neodsala nic. Kupili sme Medelu a s nou to islo a aj ide jedna radost. Mam moznost ovladat silu sania ale aj pouzit pred odsavanim masazny tlak... Odporucam

greta2017
9. máj 2021

ja mam Avent elektricku, prsia 85E a od zaciatku ide a taha to co ma 🙂 Svagrina ma tu istu a prsia ma teba malinke kosik A (ak sa da tak aj mensi) a tiez bola velmi spokojna. S Medelou odsavackou nemam vobec skusenost...

lusyc
9. máj 2021

Ja som mala na moje Bčka dvojfazove medelu swing, potom aj Beurer 40. S obomi som bola spokojná, už som bola zvyknutá. V nemocke som skúšala ručnú Avent a teda nevytiahla nič, nemohla som ju vôbec používať, ako ma to bolelo.

deedol
9. máj 2021

ja som mala obe. avent je hlucnejsia a silnejsie taha, ja som mala taku bez tych silikonovych vankusikov a bolelo ma to. medela je tichsia, taha slabsie, mne vytiahla menej, ale bolo to ovela prijemnejsie.