Elektrická odsávačka na mlieko - skúsenosti

ivana711
29. okt 2018

Dobrý deň, chcem sa poradiť ohľadom odsávačky značky Medela. Ako ste s ňou spokojné a či nemáte poprípade na predaj takúto odsávačku. Ďakujem ☺

evalin88
29. okt 2018

@ivana711 ja mam inu znacku.. lacnejsiu.. s rucnou sa to neda zrovnat ale urcite som ich videla v bazare.. staci dat do vyhladavania "medela"

katka17787
29. okt 2018

@ivana711 za mňa maximálna spokojnosť 👍

julspuls
29. okt 2018

@ivana711
Ja mam odsavacku Medela swing na predaj, 2x pouzita, mne nesadla aj napriek dobrym recenziam. Kupila som ju za 176 €, predam za 140€ pricom flasa bude cisto nova lebo som ju teraz doobjednavla 😊

brona235
29. okt 2018

@ivana711 ahoj ja mam medelu ale rucnu. Podla mna su lepsie ako elektricke. Je 2x pouzita. Kupila som za 45. Predam za 40 aj s postou. Ak by si mala zaujem poslem ti aj foto...

dedrag
29. okt 2018

Ahoj, po vyskúšaní viacerých druhov odsávačiek, môžem odporučiť iba medelu freestyle, z ostatných som bola iba nervozna. Ale záleží, na čo ju potrebujete, lebo na odsatie prebytočného mliečka postačí aj obyčajnejšia, ale keď potrebujete mliečka viac, tak mne urobila službu iba táto. Síce bola drahšia, ale o to lepšia a odsáva aj oba pršníky naraz, takže nestráčate toľko času.