Elektrická odsávačka na mlieko

anicka1709
9. jan 2018

Ahojte maminky, prosím vás viete mi poradiť nejakú dobrú elektrickú odsavačku na mlieko? Zatiaľ viem, že Avent je dobrá, ale je mi ľúto dať 100e za to. Ďakujem vopred za rady

lavieenrose
9. jan 2018

a na co ju potrebujes ? lebo len tak do vybavicky staci ti aj lacna ,rucna

thami
9. jan 2018

tato tema zaujima aj mna ;) tiez hladam nejaku dobru elektricku odsavacku mlieka, ale neviem ci chcem do nej investovat cez 100e... budem ju vyuzivat kazdodenne, nakolko budem nutena po par tyzdnoch nastupit do prace...

babatkoo
9. jan 2018

Ahoj ja mam MEDELU a so max spokojna. Skusala som AVENT ale ta mi nevyhovovala. Mam vacsie prsia a MEDELA krasne vytiahla vsetko.

lusyc
9. jan 2018

Medela je dobrá. A na druhe prso pouzivam Beuer a tiez dobra, len trochu agresivnejsia, ale treba začať na najnižšom stupni. Odsavam denne niekolkokrat, rok.

lusyc
9. jan 2018

A pri oboch musim po odsati este rucne doodstriekavat niekolko mililitrov.

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anicka1709
autor
9. jan 2018

@lavieenrose No potrebujem ju na odsávanie, hlavne rýchlejšie, kedže už jendo dieťa mám a s ručnou som sa namakala poriadne, ak to bude pri druhom ako pri prvom - mala som strašne veľa mlieka nestíhala som odsávať..takže preto 🙂

anicka1709
autor
9. jan 2018

ďakujem vám za rady, tú Medelu som pozerala aj ja, hlavne tu v bazáre, tak rozmýšlam stále či novú, či použitú..

diana20
9. jan 2018

@anicka1709 no neviem teda, ja co som mala tak rýchlejšie určite neodsavala... Aspoň 20 minút zakaždým a neodsala som všetko ani.. Musela som chodiť do roboty a nemohla som si trikrát robiť pauzu pol hodinovú.. Podľa mňa tak usetris len bolesť zápästia a nie čas..☺️

gir
9. jan 2018

za cca 50 eur kúpiš NUK a je skvelá

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lavieenrose
9. jan 2018

@anicka1709 a preco nekojis normalne z prsnika ? mas zle bradavky?

tanietqaa
9. jan 2018

Ja mam Avent, u mna top ;)

akynka
9. jan 2018

Avent topka..mala som rucnu avent a akurat som si nou natrhla bradavky..auuu 😫
Elektricka super...ma rozne stupne aj "masaz" takze si skor bradavka zvykne..nemusite zrovna investivat. Zakupte si z bazara..aj tak ju budete stale vyvarat. Ja som si ju chcela kupit z bazarika ale medzitym som dostala.. 😏

anicka1709
autor
9. jan 2018

@lavieenrose ja budem kojit ( malá sa až v marci narodí) ale pri synovi som si musela ešte aj veľa odsavať lebo som mala veľa mlieka, tak preto ..

lavieenrose
9. jan 2018

@anicka1709 mliecko sa ti upravi po par tyzdnoch len by bola skoda keby ho stale odsavas ono sa ti bude stale nadbytone tvorit ,ponuka =dopyt, urcite aj sama vies...ja som odsavacku pouzila mozno 7 krat..mala som ju darovanu ,rucnu ,staru ako praha ale odsala to co bolo treba,odsavala som iba ked mi nahodou stvrdli na kamen

zuzkamargit
9. jan 2018

ja som vyuzila elektricku. Maly sa prve dva mesiace nechcel/nevedel prisat. Jednak mam ploche bradavky a maly mal silnu zltacku, takze bol strasne spavy a slaby. Najprv som mala rucnu Farlin, po 2 tyzdnoch sa na mna manzel nemohol pozerat, nevladala som v ruke ani udrzat pohar a to nie som padavka, po cisarskom som riadne fungovala. Nechavala som ju k druhemu dietatku, ale dcera nemala problem sa prisat. Je to teda uz starsi model, ale plne funknca. Mam ju aj v bazari ak by niektora mala zaujem.

anicka1709
autor
10. jan 2018

@lavieenrose no veď práve, že mám už skúsenosť a ja som ich mala ako kameň stále, takže ak to bude aj pri druhom takto - čo budem mať ešte aj menej času, kedže už mám jedno dieťa, tak si myslím že by mi to urýchlilo aspoň.

lavieenrose
10. jan 2018

@anicka1709 tak snaz co najmenej alebo odstreknut do ulavi aby sa ti to tak viac urovnalo teda ak nechces mat zasoby v mraziaku pre armadu babatiek :D

ipat86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz