Existuje vôbec samoodstavenie?

angie_l
8. nov 2019

Ahojte kojacie žienky alebo bývalé kojacie zaujímajú hlavne tiež ktoré kojím dlhšie nie len do roka dcérka má 21m stále ju kojím,už by som chcela aj prestať ale som taká na vážkach pretože pri kojení mi veľmi rýchlo zaspí ale budi sa v noci ešte stále na kojenie aj keď už väčšinou je pevnú stravu cez deň normálne aj na noc jej vždy dávam večeru čiže najedena je,ona vlastne aj med sa naje cez deň chce mlieko pretože pozerá rozprávky leží a pije mlieko má to asi ako relax či čo,skúšala som jej povedať že jej nedám bože ten plač 🤣 ja sama neviem príde mi to že už je veľká na kojenie niektorý sa má pýtajú ty akože ešte stále kojiš? V mojom okoli nekoji asi nikto 🤣 čiže sa cítim divne ale veď je to prirodzená vec ale chcela by som max do 2 rokov len toto som hovorila aj keď bola malička že max do roka a už bude mať vo februári dva roky

lindusss2016
10. nov 2019

@ouwecka no nvm, ci by som ten klud spajala s dlhodobym kojenim. Ako som uz pisala, moja sa odstavila tkamer 3,5 rocna. Temperamentna je - povaha po mne, vie byt aj jemna milucka a vie ma posluchnut, ale vie za to aj hysaciky chytat. Uznavam, nie je to s nou az take zle, ze by sa hadzala o zem, ale je to zle dost 😁 najma ked zacne byt protivna na verejnosti. A to fakt bola odstavovana veeelmi pomaly....

ouwecka
10. nov 2019

@lindusss2016 Akoze vie aj on vyvadzat je energický akoze nam yojo najstaršieho pripomimaa aj sa podobajú ta dievcinkaa je moja oblubenkyna naozaj to ke taky typek ze dovi no úprimne asi som to nejak dobre nevysvetlila 😁😁

anickal
10. nov 2019

@jankakvetka bože, ona je proste skvelý dobrák a my všetky tupane by sme sa mali naučiť čítať s porozumením 😀😉 toto hejtovanie je proste pre tie dobráčky super relax.

simcika
10. nov 2019

@lindusss2016 aj moja dcéra takto pije o dušu a ráno plienka stokilova a nemôžem sa ani pohnúť niekedy ... lebo sa len mrvi. A keď niečo stále len cecok. Ona je ešte malinká ale to už vidieť že to bez cicky sa ani nenaje ... 😂

lindusss2016
11. nov 2019

@simcika no presne, aj moj maly, najskor nacicat a az potom je ochotny zjest aj tuhu stravu 😳

lindusss2016
11. nov 2019

@simcika a samozrejme po jedle to tiez musi zacucat... ked sa buchne, ale to staci aj suchnutie alebo krivy pohlad, ked ho niekto vyhresi, no proste vsetky krivdy riesi na cecku. Ked sa prezliekam, ked si sadnem, med mu dam pusu... vsetko vedie len k tomu jednemu...

zienkalm
11. nov 2019

pekny vecer, kazdy pripad odstavenia od kojenia je iny ako citam prispevky a skusenosti mamiciek. ja som mala mlieka dost ale ked mala dcera 2 roky som si povedala ze uz by aj stacilo, jedla uz vsetko, vecer sme davali kasu a vymyslela som si ze mam bo, prsia som si prelepila a povedala ze mliecko nie je, bolo placu pritulit sa musela a mesiac jej trvalo kym sa celkovo odstavila. ja som este dva mesiace na to mlieka mala dost, teraz cakam druhe dieta som zvedava ako to bude tam prebiehat. je uplne ine ked mamicka nema tolko svojho mliecka ze musia davat aj umele. moja dcera nemala ani cumlik preto bola velmi rada na cicke, ked uz mala zubky tak sa priam ukludnovala na cicke az nakoniec zaspala. v ramci zlozenia mlieka staci dietatku rok kojenia, potom uz mlieko straca na svojej vyzivovej kvalite. tolko z mojej skusenosti. majte sa