Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Farba mlieka

annicka125
21. feb 2020

Prajem pekný deň. Mám 3 týždňové bábätko. Predčasniatko. Mlieko si odsavam pravidelne a dnes mi zmenilo farbu, je zafarbené do červena.. nemám zápal, ani popraskané bradavky. Čo s takým mliekom? Vyliať ho? Ďakujem 🙂

tramtada31
21. feb 2020

@annicka125 nebude tam krv? Ja som mala sfarbené, keď sa dieťa zle prisavalo, bolo to z krvi a dávala som aj take..

annicka125
autor
21. feb 2020

@tramtada31 neviem povedať či krv alebo čo .. len odkiaľ by sa vzala keď nemám ani zápal, ani popraskané bradavky ani bolesť prsníkov ? Naozaj je take mlieko vhodne dať? 🤷🏻‍♀️ Som prvorodička, takze fakt neviem. Radšej sa pýtam.

tramtada31
21. feb 2020

@annicka125 keď je predcasniatko, nie ste ešte v nemocnici, že by si sa spýtala lekarov? Mne išla tiež tá krv ako keby zvnútra. Vzdy išla len asi prvých 30 sekund ako som začala odsavat. Nemas to práve vtedy? Záleží aj koľko máš mlieka, ja som mala malo, ledva stačilo, čiže som si nemohla dovolit vylievať a dieťa je zive a zdrave, dokonca keď s mužom umierame na chripku, dieťa ju vôbec nedostane, taku má super imunitu, takze tá krv v mlieku bola bez následkov, ale ja viem 100%, že to bola krv, lebo cez odsávačku som videla, že strieka z prs

julia204
21. feb 2020

Ja som mala nieco podobne 5den po pôrode, malicka mala žltačku bola pod osvitom troska odrgcla a ruzove.. Sestricky prisli za mnou aby som ukázala prsia bradavky ok nic ma nebolelo.. Malu som nakojila a zasa to iste.. Tak mi kazali odsat mliečko a to bolo ružové, ked chvíľu postalo isli sme ho preliat do pohárika zostalo biele ale na dne bola usadena krv.. Sestricky kazali odsavat a mliecko vylievat kym sa prsník nezahoji. Laktacn a poradkyňa tvrdila ze mam mliečko davat tak male množstvo krvi bábätku neublíži.. Ja som vylievala nevedela som si predstaviť ze ja by som mala pit mlieko s krvou nie tak bábätko.. Po 4 dnoch bol prsník ok..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli