Hnačka bez horúčky

dominikakotorova
12. sep 2018

Dobrý večer chcela by som sa spýtať nemal niekto problém ze mame hnačky ale horúčky nemáme len pri každom prdiku stále je plienka špinavá a tak isto kaka mi často aj 5 krát do dňa bola som aj u lekára a ona nevie s čoho zobrala mu vyterik so zadku ale výsledky budú až v Piatok preto sa obraciam ci náhodou niekto nemal ten ísť, problém niekto tu na. Ďakujem

dominikakotorova
autor
12. sep 2018

@dominikakotorova môj malý ma 4 mesiace

zoruska
12. sep 2018

Mozu mu ist zubky.

dominikakotorova
autor
12. sep 2018

@zoruska môže byť aj to spomínala ale pozerala na Jasna a ze ona nevie tak ja už neviem... Ale ďakujem za názor 🙂

liena21
13. sep 2018

@dominikakotorova my sme mali prednedavnom taky isty problem. Tiez nevedela dr. ze z coho. Vymenili sme mlieko za bezlaktozove a upravilo sa to.

dominikakotorova
autor
13. sep 2018

@liena21 ďakujem za radu môj malý pije bebu optripro Ha1 a už sa nám objavili aj sopliky

liena21
13. sep 2018

@dominikakotorova tiez sme mali bebu, ale optipro comfort. Ked ma crevo infekciu je jedno aku, nedokaze spracovat laktozu. Ako som presla na bezlaktozove, sa hnacka vytratila a po nejakom cca tyzdni som sa vratila na bebu a bolo dobre.

dominikakotorova
autor
13. sep 2018

@liena21 ďakujem za radu ja už sama neviem co môže byt dnes papal normelne a večer a neho gejzír a Hnacky mame... Asi to bude TM že je alergický na mliečko uvidíme zajtra by malý prísť výsledky a labaaku tak dúfam ze už na to prídeme co je mojemu malému

liena21
14. sep 2018

@dominikakotorova a co papate? My sme viac ako tyzden jedli ryzu s mrkvou pripadne ryzu z jablkom. Nic viac a na veceru len to mliecko bezlaktozove.

dominikakotorova
autor
16. sep 2018

@liena21 my sme boli v nemocnici lebo mam zistili laryngitídu a tam nam na hnačky začali dávať hylak a od kedy berie je to lepšie ale do vtedy som mu dávala do mliečka banán trosku nám pomohol ale potom stále sa nám vracala ta hnačka jedna kačka dobrá a tamto už zle aj odvar s ryzy som dávala a ani ten mi nepomohol ako som napísala až v nemocnici ako nám začali dávať hylak tak je to lepšie zatial

liena21
17. sep 2018

@dominikakotorova to ma mrzi, ze ste boli v nemocnici. A z coho je laryngitida? Mozno sme ju prekonali a ani nevieme o tom.

ekobio
21. sep 2018

skvelý typ je homeopatikum arsenicum album