• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Indonal pri kojení. Aké máte skúsenosti?

11. augusta 2016 
mate niekto skusenosti s užívaním indonalu a kojenim?
25. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,uzivanie je to kontraindikovane......pravdepodobne prechadza aj do mliecka a ani deticky do troch rokov by nemali
25. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gerena vdaka,ty si ho uzivala??
25. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ja som lekarnik :wink:
25. mar 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha,tak super ze to viem od teba... :slight_smile: len neviem naco mi to teda doktor kazal kupit ked to nemozem uzivat....taka som nastvana.. :angry: ...
25. mar 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aky mas problem ze ho mas uzivat?
25. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mam cystu na prsniku a moj gynekolog mi povedal ze si to mam kupit pritom vedel ze kojim..tak som to kupila a potom som zistila ze sa to nemoze pri kojeni,tak som vyhodila 1000 sk len tak do vzduchu..skusim to predat alebo neviem co s tym...ma to stve...a nevies co to obsahuje ked sa to nemoze pri kojeni??
25. mar 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
indol-3-karbinol ovplyvnuje metabolizmus estrogenu, estrogen je hormon, ktory blokuje tvorbu prolaktinu, a prolaktin podporuje tvorbu mlieka......takze moze dojst k strate mlieka
tato latka sa inac nachadza v brokolici, v kapuste , kel, v kalerabe.......skus papkat tychto trosku viac, dostane sa do tela prirodzenejsm sposobom a ani nie v takych davkach, zeby mal nijaky vplyv nna tvorbu mliecka
co sa tyka cysty, nzda sa mi nerozumne pri kojeni narabat snou , alebo rastie, tvrdne, pohybuje sa alebo ma nijaky vplyv na kvalitu mliecka? inac nevidim dovod preco do nej strkat, ked s najvacsou pravdepodobnostou sam praskne
25. mar 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nerastie ani ma neboli nic,proste tam len je tak mi kazal uzivat ten indolan...no a teraz ho mozem zahodit do kosa...dakujem pekne za radu,chcem kojit dalej tak budem teda tu kapustu jest... :slight_smile:
nevies mi povedat ci sa to da vratit do lekarne??ale asi blbost co??peniaze mi nikto nevrati asi....
25. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zavisi od toho kto stoji za okienkom, mozes skusit, popr sa odvolaj na to ze kojis, ked sa dobre pamatam aj v letaku je napisane ze je kontraindikovane v obdobi laktacie :wink:
ale neprehanaj s kapustou babatka zvyknu reagovat bolestami bruska...................teraz pozeram ze nie je az taake male babatko :slight_smile: dobru nocku
25. mar 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gerena vdaka tak sa skusim opytat...no on nema problem s nicim co jem ani s kapustou,tak hadam bude o.k.. :wink:
dakujem dobru noc.. :slight_smile:
25. mar 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ponukam na PREDAJ dámsky výživový doplnok INDONAL woman (spolu 110 kapsúl) s dátumom exp. 7/2017.
Cena za spomínaných 110 kapsúl vrátane pošty = 22 €. (PC pri 120 kapsuliach bola 32 €). V prípade záujmu píšte IP, ďakujem.
11. aug 2016 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok