Inštitút pre poruchy stravovania. Kde sa nachádza?

kvetinka511
21. júl 2008

Ahojte, neviete mi niektorá poradiť, kde sa v Bratislave alebo v inom meste nachádza inštitút pre novorodencov a dojčatá s poruchami stravovania? Sestra má veľké problémy s 3,5 mesačným synčekom. Nechce jej vôbec papať MM ani UM. Prišla kvôli tomu už aj o mliečko. Už sú kvoli tomu 2x v nemocnici, doktori nevedia čo je malému. Nepapá a keď sa napapá tak dosť grcká. Skoro nič nepriberá. Ale čo je zvláštne je neskutočne spokojný, vôbec neplače.
Ďakujem za rady.

sipcek
22. júl 2008

ahoj,hoci nepoznam nijaky inst.,kamaratkin syn tiez nepapal,to co spapal po 2 hodinach vyzvracal,skusali vsetko,zmena mlieka,zmena lekara,nakoniec ho operovali v Martine myslim,mal prirastene crievko.Daj vediet ked budu ok.

bambusko
22. júl 2008

kvetinka skus kontaktovat mudr. cernaja, kontakt je na
http://www.healthnet.sk/zdrav_porad/porad_4.htm...

tomaskokat
22. júl 2008

naozaj v Martine sú na toto odborníci klobúk dole pred nimi nám zachranili život 🙂

kvetinka511
autor
22. júl 2008

Ďakujem vám všetkých za rady. Keď niečo nového zistím dám vám vedieť 😉

sysik
24. júl 2008

ahoj. no my sme mali podobny problem. drobcek prestal priberat, tak som ho zacala prikrmovat UM a potom zacal hrozne zvracat. ale hrozne. po dlhom chodeni k doktorom mi usvedcili (co som im dlho tvrdila) ze bol netolerantny na kravske mlieko. tak mu predpisali to specialne a prestal avracat hned po prvom dni. uplne ako zazrak. ale bol netolerantny aj na MM - lebo ja som konzumovala kravske mlieko. dufam, ze to nieje nieco vacsie a ze sa mu coskoro polepsi. daj vediet