Jablčný ocot v tabletkách. Môžem ho brať, ak kojím?

anavila
19. jan 2009

ahojte...mam hrozne kila navyse po porode!!!!!!!! chcem preto zacat chudnut ale este stale kojim. Do fitka nemozem chodit, lebo niesom z mesta a nemam k tomu pristup. Behat a sportovat vonku nemzoem, lebo mam astmu tak chcem skusit aspon ten jablcny ocot v tabletkach...myslite ze mozem ked kojim???dik

anavila
autor
19. jan 2009

o ooooooo
asi som tuto temu malal zalozit na volnej diskusii...tak sorac....ale skuste mi aj tak odpovedat prosim

sipcek
19. jan 2009

ja som na diete,kniha sa vola 90dnova rozlisovacia dieta.Je to na baze delenej stravy.Nejde ani o to aby si bola hladna,skor aby si vedela ake potraviny mozes kombinovat.Nedodrzujem to striktne,lebo som velky jedak ale za 10 dni som schudla 2,5 kila.Nie moc,ale potesi.Cvicenie u mna je horor,stale ma rozboli hlava po niekolkych cvikoch.Drz sa. 🙂

helcah
20. jan 2009

No při kojení by se mělo hubnout max. 2kg za týden protože při rychlejším odbourávání tuků se uvolňují škodliviny do mlíka. No a půl kila týdně se dá zhubnout i tím, že poslední jídlo bude čtyři hodiny před spaním a vynechají se sladkosti. Mě teda ty kila ubývají rychleji, nabrala jsem 25kg a po třech měsících mám navrch už jen 4kg. Není to teda kojením ale spíš tím že se snažím jíst zdravě abych měla co nejlepší mléko a nervala do malý všechno. A večeřím v 18hod, pak už nic, protože se mi blbě spí s plným žaludkem. Takže bych to radši zkusila jinak, než jablečným octem, protože co jíš ty tak následně jí i tvoje dítě a ten ocet je docela agresivní. Jo a dobrý jsou dlouhý procházky. Při jízdě do kopce sněhem je to lepší než posilovna, vždycky mě bolí všechny svaly. Tak hodně štěstí při shazování těch protivných kil. 😉

sirinka
20. jan 2009

ja jedavam kazdy vecer ladovy salat s jablkovym octom...a v pohode kojim 😉

helcah
20. jan 2009

Sirinka ale to si dáš trochu jablečného octa, což si myslím že tak nevadí, taky občas jím třeba kyselou polévku. Ale myslela jsem že v těch práškách je ten ocet v mnohem vyšší koncentaci, ale třeba to tak není, to fakt nevim.