Je lepší Sabsomplex alebo Infacol?

drobec_l
2. júl 2014

dávam malému espumisan ale nepomáha , doktorka nám napísala tieto dvoje kvapky , máme vyskúšať . viem že každému sedí niečo iné len pre zaujímavosť sa pýtam čo pomohlo vašim drobcom

matrix87
2. júl 2014

nam pomahal najviac infacol, je sice drahsi, ale asi najviac zabera, ale po case ani ten nepomahal a skusili sme aj sab simplec aj espumisan. Este su aj ine moznosti, len neviem nazvy... a aj Pupik gel nam pomahal

havana_frost
2. júl 2014

@drobec_l Môjmu pomohol najviac Colief, ale to u nie je dostať. Ja som si to objednala cez internet z UK, doma som to mala behom 5 dní.

drobec_l
autor
2. júl 2014

pupík mámeaj my , nám strašne pracujú a krútia črevká , malý strašne hltavo papá a dosť aj vzduchu prehltne pitom ho bruško tlačí grgať síce grgne aj si grcne ale potrebuje to asi pomôcť . 🙂 neviem ktoré kvapky mám prvé vyskúšať 🙂

drobec_l
autor
2. júl 2014

alebo ešte coliprev nám spomenula

kafedame
2. júl 2014

Ahoj,ja by som nedávala žiadne kvapky ani nič.(je to všetko chémia) Ja mám 2 deti,obidve boli plne kojené,a ked som videla,že ich trápi bruško,masírovali sme,dávali veľa krát na brucho,cvičili nožičkami,poprípade dať teplomer do zadku,dobre sa vykakali a bolo dobre 🙂 Nám pomohli tieto praktiky najviac 🙂

drobec_l
autor
2. júl 2014

aj my cvičíme nožičkami a aj sám s nimi trepe , rúrku sme tiež už použili prdkol si aj vykakal, len sa bojím aby si na tu rurku nezvykol .

veronikapodolska
2. júl 2014

@drobec_l nám pomohol coliprev 🙂

darina1952
2. júl 2014

@drobec_l ahoj, ja som vyskúšala asi všetko čo bolo v tom čase na trhu a Espumisan a Infacol boli vyhodené peniaze. Najviac nám pomohol BabyCalm 😉 - výťažky z anízu, feniklu... kuk: http://www.mojalekaren.sk/babycalm-kvapky-konce... ...a to už nehovorím o cene - keďže toto stojí 4€ a Infacol ma vtedy stál asi 15€

drobec_l
autor
2. júl 2014

@darina1952 noooo musím vyskúšať 🙂

havana_frost
2. júl 2014

@kafedame Všetko je to práveže fyzika 🙂 nie chémia. Väčšinou sú to prípravky, ktoré fyzikálne združujú bubliky. A Colief čo som ja spomínala, je laktáza, ktorá štiepi laktózu a preto sa ľahšie trávi. Ale chápem, čo si chcela povedať, že ide o nejaký zásah zvonka. Aj keď netreba to vnímať tak dramaticky, nie sú to zväčša žiadne liečivá a deťom uľavia.

drobec_l
autor
2. júl 2014

@darina1952 bola som v lekárni vypýtala som si kvapky baby calm predavačka pozerala namna jak na ducha že ona o tom ešte ani nepočula :D

darina1952
3. júl 2014

@drobec_l tak skús v inej lekárni... alebo ich požiadaj, nech ti ho objednajú, prípadne kúp cez internet 😉

matafen
3. júl 2014

@drobec_l Neboj, na rurku si nezvykne. Moja dcera mala tiez problemy s kolikami a kakanim a nepomohli jej ziadne kvapky, jedine rurka. Problemy zmizli, ked sme zaviedli prikrmy, kakanie sa same upravilo.

stanislavao
3. júl 2014

@drobec_l to je SabSimplex a nam tie pomohli

drobec_l
autor
3. júl 2014

@stanislavao viem viem preklepla som to 🙂 včera som tie kvapky kupila 🙂

lavazza75
3. júl 2014

ja mam dvojicky, jednemu zaberal Sab simplex, druhemu Infacol. Tak si vyber 😉 Inac ten Infaloc ma taku divnu prichut, takze osobne by som skor ten Sab simplex, ten je len sladky... Drzte sa 😉