Je možné dojčiť po interrupcii?

18. júl 2021

Dobrý deň, je možné dojčiť po interrupcií? Dakujem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nerya
18. júl 2021

Akože hneď po nej, alebo po tehotenstve, ktoré nasledovalo po interrupcii?

autor
18. júl 2021

Dojčiť napríklad v noci po dni v ktorom bola vykonaná interupcia

kacena4
18. júl 2021

zalezi od toho co do teba nadopovali...

suge
18. júl 2021

Prvé mliečko odstriekať a vyhodiť, potom pokračovať normálne v dojčení.🙂

kubkovamama
18. júl 2021

Po narkóze aj väčšej lokálnej anestéze sa odporúča prvé hodiny odstriekať.Ďalšie ráno po zákroku už môžeš určite kojiť.

gagik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vierocka888
18. júl 2021

@gagik akoze takéto dohady si nechaj pre seba. Co ak bolo druhe babatko chore? Alebo bola ohrozená matka??? Nesud, keď nevieš okolnosti a chceš len rýpať.

klarissa25
18. júl 2021

@gagik a co keď to bolo kvôli niečomu inému? A keby aj nie tak co ostatných je do toho ..je to iba jej vec..

gagik
18. júl 2021

@klarissa25 trocha ma prekvapilo,ze po interupcii riesi ci hlavne moze kojit…ja by som nemala na kojenie asi ani zaludok,pri predstave co som spravila svojmu dalsiemu dietatu…len tolko k tomu

kikaaa444
18. júl 2021

Tak ty si gratuluj že si nič take absolvovať nemusela . Nikdy nevieš čo sa komu kedy prihodí a ake mala autorka na to dôvody 🤦🏽‍♀️A radšej váž slova aby si aj ty interupciu nikdy podstúpiť nemusela

veronikaszabova
18. júl 2021

@gagik normalne sa mi chce grcat z tvojho komentu. Hnus zeno! 🤮

nerya
18. júl 2021

Ahaaa a ja rozmýšľam, že koho chce dotyčná kojit po interrupcii 🤦🏻🤦🏻 vôbec mi nenapadlo, že už môže mať bábo doma 😬

katulik123
18. júl 2021

@gagik Nesuď ak nechceš byť sama súdena. Ty vieš 💩 o nej a už vyskakuješ so sprostým komentárom. Ako jej toto pomôže??.
Musí sa pohnúť ďalej, má pre koho žiť, nevieš nič o nej, ale sprosto povedané papuľu otvárať vieš. Takéto ženské milujem, najviac zloby robia, ale prvé sa tvária ako sväté.
Aj keby neviem čo za tým bolo, je to čisto jej vec!
A spýtala sa normálnu otázku ak nemáš odpoveď tak sa nevyjadruj.

autor
18. júl 2021

Ďakujem krásne za odpovede naozaj. Nechcem riešiť dôvod prečo to tak žiaľ musí byť. Ale naozaj som vďačná za odpovede

pseudomonas87
18. júl 2021

Kľudne po plnej Narkoze môžeš dojčiť, kedysi sa odporúčalo prvé mlieko nepodat,dnes už ale nie,kľudne môžeš hneď dojčiť. Želám všetko dobré.

nanka3
18. júl 2021

ano, mozes dojcit ihned, netreba nic odstriekavat...