Kapsule More Milk Plus od Motherlove. Skúsenosti?

egyptanka
24. máj 2009

Ahojte mate niekto skusenosti s tymito kapsulami na zvysenie tvorby mlieka?
http://sk.motherlove.eu/?q=node/14

lindula3
8. jún 2009

este im tam ostal jeden sacok vraj🙂

tynushqa
8. jún 2009

ejha oki tak poslem zajtra muza tam 🙂))
dakujem

kremca
10. jún 2009

holky: řecké seno se dá u nás koupit na: www.prodejbylin.cz . Mají tam semeno i mleté a cena je za kilo u mletého 300 Kč. Pak se dá koupit i v tabletách na: www.uzdravit.cz jmenuje se to fenugreek seed. Tak hodně zdaru. Je to hnusný, ale funguje.

vlasta23
12. jún 2009

egyptanka- dam do hronecku ovesne vlocky, zaliju mlikem a micham a varim az se skoro rozvari. pusti to takovy sliz a pak to vypijes. Je to docela dobre, kdyz se to osladi 🙂 Pak zbytek schovam do lednicky a ohreju a zase priliju mliko, protoze je to uplne tuhe. Jinak to musi mit hustou kosistenci

lindula3
12. jún 2009

to seno pijem uz 3 den a ziadny zazrak:(

kremca
12. jún 2009

lindula: na někoho působí hned, na jiného později. Musíš ho ale sníst tolik, abys jím voněla. Já jsem naprosto spokojená. Jedla jsem ze začátku dvě kávové lžičky tříkrát denně - asi měsíc a teď už si dávám jen večer, protože mlíko odsávám po 200ml a víc. Nacpala jsem do sebe už dobře půl kila sena a možná i víc. 🙂 Musíš vydržet. Kdyžtak si ještě kup jestřabinu nať a dělej z toho čaj - 5 gramů na 200ml - pije se dvakrát denně. A to by bylo, aby nebylo. 🙂

lindula3
12. jún 2009

kremca a to sa ma jest cele? ja si to vyvaram vo vode...
juuuj to zavidim🙂 ja odsajem tak 20🙂

evaviki
12. jún 2009

Lindula, Kremca ma mlety senohnus, ten je ucinnejsi ako semienka, ale teda podstatne hnusnejsi..

vlasta23
12. jún 2009

lindula- 3 dny je malo, ja to musela jist 2 tydny. Jinak ja mam prasky, ale to seno bys mela jist (rozdrcene semena) ne vyvarovat.

Stalo se vam, ze mimi zacalo mene pribirat , co jste zaali jist seno?

lindula3
12. jún 2009

ahaaaa, no tak to pomelem🙂 lebo ono to celkom chuti vyvarene ako bylinkovy caj🙂 mam este 4 sacky no a reku ked mi to nepomaha aspon to popijem, nech to nevyjde v nic🙂

vlasti to nestras🙂

evaviki
12. jún 2009

Vlasti, myslim, ze je normalne ak mimco v piatom mesiaci pribera menej. 🙂 Podla tabuliek sa prirastok v piatom mesiaci pohybuje okolo 150g za tyzden.
Inak par tipov ako zjest mlety senohnus bez blinkania: 😀
Rozmiesat v jogurte (ja som mala cokoladovo orieskovy), nech je to taka hustejsia kasa, nacpat lyzickou dozadu na jazyk, vpredu rozkusat jahodu a rychlo prehltnut. To iste je dobre aj s detskou vyzivou, akurat tu som zajedala vyzivou a nie jahodami. 😀
Lindula, vyvarene to tiez zaberie, ale musis toho vypit dost. Ja som si davala 4 CL zaliate 0,7dcl vriacej vody a pila to dva krat denne.

kremca
13. jún 2009

jojo, mám mletý hnus. Čaj ze semen je dobrý, chutná jako polévka, ale musela bys toho vypít kvanta, aby to mělo účinek jako mletý. Je to přeci jen vývar. 😝

lindula3
14. jún 2009

baby mne uz normalne po tom smrdi koza🙂 ale mlieka stale malo:(

kremca
14. jún 2009

to chce čas 🙂

aneleh
6. okt 2011

caute baby mne tie kapsuly asi nezabrali ... davam im este 1 -2 dni ... Je tu niekto komu to pomohlo?

bibap
7. okt 2011

@aneleh hej mne pomohli... davas si tolko podla davkovania? skus zvysit tabletky na 4 x 4 a uvidis

lienka32
25. feb 2013

@janikac Dobrý deň prajem, chcem sa vás opýtať, či kapsule More Milk Plus môžem začať brať keď môj 3 mesačný synček berie liečiky na srdiečko a to Digoxin a Verospiron.. Mám trošku obavu aby do môjho mlieka nešlo z tých kapsul niečo čo by mohlo mať vplyv na jeho liečiky.. Ďakujem moc za odpoveď.

jamien
16. mar 2013

@janikac mám otázočku.. kúpila som si senovku, no s jej užívaním váham.. je tam napísané , NEUŽÍVAŤ počas tehotenstva a dojčenia.. a navyše na tvrobu mlieka sa odporúča 9tabliet denne, čo je konská dávka, oproti odporúčanému dávkovaniu jednej kapsuly.. takže.. nemôže to nejak uškodiť bábätku?? ďakujem za odpoveď

nikol1014
8. okt 2015

Ja mám tie tabletky a ozaj pomáhajú 🙂

zuzuliatko81
24. okt 2015

Nebolelo vase dietatko z tych tabletiek More milk plus brusko?

nikol1014
25. okt 2015

@zuzuliatko81 myslim ze to nie je z toho...nasa ma sem tam koliku ale uz je to lepsie ako zo zaciatku a stale ich beriem.

zuzuliatko81
25. okt 2015

@nikol1014 len ja si nemyslim, ze su to koliky. Vetry nema ale boli ho brusko, strasne sa pri tom vykruca a huci mu v brusku. Aj vcera vecer chytil taky zachvat, ze sme ho 2 hodiny nevedeli utisit.

nikol1014
25. okt 2015

@zuzuliatko81 no moja to ma dnes. Ale začínam uvažovať či to nemá z vitamínu D lebo predtým mi toto nerobila a beriem ich od začiatku.

zuzuliatko81
25. okt 2015

@nikol1014 no mne doktor tvrdil, ze z tych dvoch kvapiek Vigantolu ho nemoze boliet brucho. Ale takto sa to zhorsilo nejaky tyzden-dva potom ako som zacala brat tie tabletky tak rozmyslam ci to nemoze mat z toho. Lebo uz som aj presla z Espumisanu na Coliprev ale pomohlo to len trosku.

nikol1014
25. okt 2015

@zuzuliatko81 no a to ja som pre istotu vigantol ani nedavala lebo baby mi vraveli ze maju z neho deti bolenie tak davam jamieson baby D.Ale uz ho davam tyzden takze myslim ze nasa ma len dnes zly den.A na bolenie davam infacol espumisan nam nezaberal.

zuzuliatko81
25. okt 2015

No dufajme, ze ma len dnes zly den. My ideme v utorok do poradne, tak som zvedava co mi na to povie doktor.

aalenocka
26. okt 2015

Ahojte, zvysila mi este senovka grecka mleta, ak by mal niekto zaujem.

pupendo5
1. apr 2016

Baby mam na predaj zvyšné neotvorene balenie 120 kapsúl. Mne to velmi pomohlo ale uz nepotrebujem.
https://www.modrykonik.sk/market/potreby-pre-do...

lilitela
4. máj 2017

ostalo mi 53 kapsuli ak by niekto chcel.

newportwales
31. dec 2017

No zeny co stetu pisali obdivujem vas ja beriem senovku benekdijt dokrmujem cievkou niena prsniku nechce to neodsavsm mozno chyba nemam cas dojcim napoziadanie a on stale hlada s toupusinkiu ....takze ked idem na wc moc strasne citit tymi kapsulami ale mlieko naviac nikde tak mipovedzte kde robim chybu maly ma 6 t mam to vzdat a ostatlen na UM tak sa len kojine s nervami a stresom alebo vomam este vyskusat