Kedy sa prestane vytvárať mlieko po odstavení?

tinaslukaskom
27. aug 2018

Ahojte.
Po akej dobe sa vam prestalo tvorit mlieko ked ste prestali kojit? Ja som skoncila s kojenim pred 3tyzdnami a dnes som skusila, ze ci mam este mlieko a stale tam je 🙂

ivkazba
28. aug 2018

To môže trvať mesiace, takže 3 týždne je ozaj krátka doba. Mne po stlačení vyšlI kvapky po vyše polroku po zastavení kojenia.

monro
28. aug 2018

No, ja som si vytlacila este aj po roku...🙂

tinaslukaskom
autor
28. aug 2018

😲 to vazne?! ja som myslela, ze do mesiaca stratim mlieko 🙂 ... snazime sa o mimco a v jednej poradni mi bolo poradene ze pokial mam mlieko to znamena ze sa mi tvori este dostatok prolaktinu ktory brani otehotneniu 😔 nuz asi budem musiet cakat dlhsie ako som si mylela 🙂

evkao
29. aug 2018

@tinaslukaskom neboj, ani keby si priamo este kojila, neznamena to, ze nemozes otehotniet ;) je vela mamiciek, ktore sa spoliehali na kojenie ako na antikoncepciu a zrazu bum - ostali tehotne 🙂

zuzuliennka1
8. sep 2018

@tinaslukaskom to nie je tak celkom pravda, dojcenie otehotneniu nezabrani vzdy, poznam take mamicky, co cakaju uz 😏

fepe5
8. sep 2018

Ja som s druhou dcerou otehotnela aj ked som dojcila,cize otehotient mozes.Mladsia ma styri roky a este stale po stlaceni bradaviek mi vyjde kvapka mlieka a to nedojcim pomaly 3 roky😉