• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy ste dieťa odstavili od materského mlieka?

27. februára 2009 
Tie, ktoré ste mlieko mali, kedy ste sa rozhodli odstaviť svoje dieťa od MM a prešli ste na UM? Prečo ste tak spravili?
26. feb 2009 o 12:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kamilka,tak toto by veru aj mna zaujimalo...zatial maleho kojim nechystam sa ho odstavit, ale rada si precitam kto ako na to isiel.... :wink:
26. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som to chcela vedieť hlavne preto, lebo viem, že malého už od 9teho mesiaca kojiť nechcem vobec a trochu mám za to výčitky...tak chcem vedieť či sa tak aj iné mamičky rozhodli...
26. feb 2009 o 12:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela prestať v roku, kedy som nastúpila do práce, ale zistila som, že ten 1x čo kojím v noci mi vlastne ani nevadí, a ešte je to aj pohodlnejšie, takže zatiaľ kojíme ďalej :slight_smile:
chcela som ho teraz odstaviť úplne, ale ochorel, tak chvíľu ešte počkáme
26. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a cez deň už mliečko nepije?
26. feb 2009 o 13:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja malého ešte kojím a chcela by som asi tak do 1,5 roku - no, to sú zatiaľ plány :wink:
26. feb 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eki ahoj :wink:
ja tieto veci proste neplanujem, buducnost a okolnosti ukazu, nasmeruju a zariadia :grinning: . zatial dojcim a vobec sa nejakymi vekovymi hranicami nezaoberam.
inak starsi sa odstavil sam v 7.mesiaci, 2 mesiace som sa este snazila odstriekavat, co to dalo, ale bol to uz len mini doplnok
26. feb 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja somplánovala malú kojiť kým sa sama neodstaví, alebo tak do maximálne 1,5 roka, ale ona si mi pomaličky odstavuje, pred 3 týždňami mi prestala piť mliečko cez deň a je tomu 5 nocí, čo prespinkala bez papania, takže sa kojí len ráno...ale odsávam...aspon do roka ak bude mliečka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa prave chystam zacat odstavovat a dôvod, lebo chcem dajsie babo. Inak by som kojila aj do troch rokov. :wink:
26. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Ja sa chystam kojit do 6 mes. Potom idem do prace Tiez mam trochu vycitky ale inak to nejde Ak mi vobec mliecko dovtedy vydrzi :unamused:
26. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tiez nejako tak sponntane, viac prikrmov a menej mliecka ale kedze mojmu malemu nejdu ine tekutiny max. vodicka tak este toho je , myslim ze sa bud sam odstavi lebo je velky jedak :wink: , alebo asi do roka, potom mi to pride take divne trosku, ked uz dieta napochoduje vyhrnie tricko a povie daj cici, to mne sa moc nelubi :grinning: , ale to je moj nazor:slight_smile:
26. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina13 ja chodim do prace a malu kojim v noci.
praca neni problem :wink:
mozes kojit pripadne rano ked budes chcet
26. feb 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nimi22 - mala nikdy nenapochodovala, nevyhrna triko a nehovori cici :grinning:
26. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica ahoj, ako prebiehalo u vás, že sa malý sám odstavil ? lebo ja mám pocit, že moj malý sa nejako odstavuje alebo čo... :confused:
26. feb 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alififi, ved nehovorim ze kazdeho:slight_smile:)), ale uz som to par krat videla:slight_smile:))
26. feb 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata som obe odstavila, ked mali 1 rok. prvykrat som bola tehu a druhykrat sa mi to videlo tak akurat. presli sme na km, z um ich napinalo. najmladsieho este kojim, potiahnem este asi mesiac kvoli riziku chripky, ale pojdeme tiez na km, uz ho pije a vsetko ok
27. feb 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tohto mojho krpca ani bysom nemusela odstavovat. lebo cez den vobec ani na um mu nepride ze ho kojim a nechiba mu mliecko niekedy mu nasilu davam a nechce ja sa ma sa cudujem ze co to je. ale ako nahle si vecer lahneme o 20tej momente mi rozobera koselu a mrnci zeon chce pit. :grinning: a pekne zaspi ale predtim ho trosku potrapim trosicku ho natahujem a on normalne bojuje a trha ze on to chce.
27. feb 2009 o 10:36  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela kojiť do 1 roka,potom nastupujem do práce,dúfam že to odstavovanie bude mať hladký priebeh,ale keby to malo byť že len v noci tak kludne aj dalej
27. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok