• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Klobúčiky pri kojení. Na čo vlastne sú?

3. januára 2009 
My ked sme prisli z porodnice a isla som malu po prvykrat nakojit tak ona nie a nie sa prisat a straaaaasny rev. My s manzelom vystresovany sme nevedeli co robit tak som rychlo odsala a dala jej z flase. :pensive:
Potom ma napadlo ze mam doma klobuciky a ze skusim tak som pri druhom kojeni skusila a vobec som nelutovala mala sa v poho prisala a pekne sa napapala do spokojna :slight_smile:
Teraz ma mesiac a mi zaciname kojit bez uz je to asi treti den a v poho papka aj bez klobucika.
Takze sa ich velmi odporucam ale pozor nie je klobucik ako klobucik. Nam vyhovuje Avent maly ale aj standard.
16. mar 2008 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby!

Chcem sa podelit aj ja so skusenostami,čo sa tyka klobučika!
Naš synček mal 5mes.a ešte vždy papka z klobučika!!!V porodnici som mala strašne naliate prsia,sestrička mi poradila,aby som skusila s klobučikom,Alexik bol velmi šikovny a papkame z neho doteraz!!!!
Normalne pribera,krásne papká,a ja nemam problemy s bradavkami ako ostatne moje známe,čo koja bez klobučika!
Takže ja som s klobučikom nesmierne spokojna!! :wink:
17. mar 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj, aj ja som zo zaciatku pouzivala klobuciky, kym sa mi zahojili popraskane bradavky a bolo to v poho. ked malej vyliezli v 8 mes dva zuby a se-tam ma kusla, skusila som ich znova, zial neuspesne. bud ich strhla rukou alebo zakusla do klobucika tak pevne, ze ho strhla a nasledne vyplula :angry:
17. mar 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kde ste zohnali klobúčiky?normálne v lekárni?alebo sa to musí objednať odniekiaľ?..ja by som veľmi chcela kojiť a bojím sa, aby som nemala problém s bradavkami, keď sa mi prsia nalejú /mám ich dosť veľké/ a schová sa bradavka, tak sa malý možno nebude vedieť prisať..mne sa celkom pozdávajú medelácke klobúčiky..ale naživo som ich ešte nevidela, iba na obrázku na nete..
17. mar 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lienočka!
Ano,medelácke mám aj ja,sú super,aspon ja som s nimi spokojná :slight_smile: !Daju sa kúpit aj v lekárni!
Prajem vela uspechov! :wink:
19. mar 2008 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem evuliena..:slight_smile:
19. mar 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa spyta na to, ako sterilizujete klobuciky (chranice) na bradavky. ja ich vzdy poriadne poumyvam pod co nahorucejsou vodou a potom ich zalejem v hrceku vriacou vodou a necham asi 10 min. ale aj tak su take matne a zda sa mi, ze na nich ostava tuk z mlieka :unamused:
3. jan 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja kojim uz 9 mesiacov s klobucikmi, mam aj od Medely aj Canpol babies - tusim. Tie boli v praktickej plastovej krabicke, tie nosim vsade so sebou. Ja sa uz ani nepokusam inac kojit, ked som to vydrzala 9 mesiacov, tak zopar mesiacov este vydrzim.
3. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som kojila síce len 6-7 týždnov ale keby som nekojila cez klobúčiky, tak by som nekojila asi vôbec... a malému to veľmi dobre cez ne tieklo, tak bol tiež spokojný...
3. jan 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maly sa mi niekedy nevedel prisat na jeden prsnik, mam tam trochu vpadnutu bradavku, tak som si zozaciatku odsavala a dojcila som ho len z jedneho a dokrmila z flase s cumlom, potom sme kupili klobucik a pohodka, je mu to jedno, pije aj cez klobucik aj z flasky aj priamo z prsnika, len niekedy mam pocit, ze cez klobucik to viac boli ako bez, ale to bude asi tou mojou nepodarenou bradavkou.
3. jan 2009 o 20:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok