Kojenie a lieky na ukľudnenie

lauriema
26. okt 2020

Dievcata, mam problém,asi budem musieť začať brat lieky typu AD a ukludnovaky... Lenže kojím a dosť kojím nieže raz do dňa, ale aj 5 až 6 x mala ma 8 mesiacov je náučena na prsník, čo mám robiť som zúfalá, sklamaná sama zo seba je mi do placu potrebujem objatie 😪

lauriema
autor
26. okt 2020

@lauriema
arawis
pribinak
0silvia0
25jess25
miadi
Je Vás viac, ešte nejaká veronika szaboova neviem presne jej nick ale vy ste podľa mňa úplná špička na kroniku mate zdravy úsudok preto Vás prosím hlavne Vás o radu cez obrazovku nevidno moje zúfalstvo, ale je veľké naozaj

cookie29
26. okt 2020

Neboj. Do mlieka prechádza len asi 1%. Sú lieky ktoré sa môžu aj v prípade dojčenia. Typ oxazepam alebo sertralin. Samozrejme vždy je lepšie nebrať ale niekedy sa to jednoducho nedá. A nie si prvá ani posledná

lauriema
autor
26. okt 2020

@cookie29 Ahoj, ďakujem ti veľmi pekne za reakciu, vieš mam pocit ze som.... Ani neviem napísať co som som úplne mimo aj teraz keď to píšem tak plačem, pretože mám pocit že som sklamala deti, manžela 😪s hlavne Boha pretože som veriaca

cookie29
26. okt 2020

@lauriema a prečo? Vieš vezmem to od konca, Boh nám dáva len toľko koľko vladzeme uniesť. Manžel neviem, ale ak Ta ma rad, tak ako aj deti, tak všetko čo chcú je aby si bola v pohode a šťastná. A ak Ti k tomu pomôžu lieky, tak sa niet nad čím pozastavovať. Keby si mala zlomenú nohu tak si pôjdeš dať sadru a potom rehabilitáciu, nie? A keď boli duša? Čo na tom že to nevidno...

zuzap33
26. okt 2020

@lauriema o kojeni musis informovat svoju osetrujucu lekarku a samozrejme s nou konzultovat dalsi postup. Drzim palce v dalsej liecbe, aby sa ti zdravotny stav stabilizoval

somtuporady
26. okt 2020

@lauriema nikoho si nesklamala. A Boha isto nie, ten ti naloží len toľko koľko unesies. Rodina ťa ľúbi takú aká si. Nezodpovedne by bolo ak by si to ignorovala a lieky nebrala

lauriema
autor
26. okt 2020

@cookie29 Véd aj o to ide, manžel bol veľmi zlatý, pomáhal s deťmi, varil upratal ľúbil ma.... A teraz? S deťmi pomáha, upratuje ale mňa si ani nevšimne... Proste ma nerobíme, nepobozka skoro nič nerozpráva, pýtam sa ho čo ti je co sa deje nič nepovie len je ticho proste.... 😪UŽ Neviem ako sním... Povedal ze mu leziem na nervy ze vkuse mi daco je.... Ze on tak žiť nechce že chce normálnu ženu, uvedomujem si ze v poslednom čase som mimo no on mi povie je rov hlave ukludnit sa, ja sa fakt snažím fakt! No nejde to ja neviem, netuším prečo to nejde nevedela som ze psychika je tak náročné zvladnutelna 😪😪😪

lauriema
autor
26. okt 2020

@somtuporady Ahoj, ďakujem ti ze si mi napísala, ďakujem ta povzbudenie ❤️Musím sa dat do kopy kvôli deťom a manželovi

lauriema
autor
26. okt 2020

@zuzap33 Áno informujem ju, ďakujem za reakciu

deti95060810
26. okt 2020

lieky ti musí predpísať odborný lekár...najmä AD. Oblbbovák - aj obvodný. ak povieš že kojíš - buď ti dajú liek na ktorý by si mohla kojiť, alebo ti poradia ako ďalej...
Ale VAČŠINOU sa na tieto lieky kojiť nesmie....

slobodnamama777
3. nov 2020

Ahoj, ako si pokrocila, je lepšie? Bola si u lekara? Len vydrz, to casom bude lepsie...

lauriema
autor
3. nov 2020

@slobodnamama777 nezačala som ich brat, bojím sa... Dávam si len občas oxazepam na ukludnenie... Nastúpila som z Bozou pomocou do prace

slobodnamama777
4. nov 2020

@lauriema aha, no prothiazin sa jedine dava pri kojení, alebo treba od doktorky. ale tak je lepsie sem tam uzit nieco, ale po porade s lekarom. A to od 8 mesacneho do práce? Teda to obdivujem. Zelam vsetko dobré

lauriema
autor
5. nov 2020

@slobodnamama777 áno áno len nestíham všetko tak ako by som chcela, ďakujem za tvoj obdiv no u nás doma to vyzerá ako keby bomba buchla 🤦‍♀️