Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kojenie a migrény

bebe99
3. nov 2020

ahojte, je tu nejaka mamička, ktorá kojí a trpí migrenami? počas tehotenstva a v prvých mesiacoch po porode ma migreny prešli ale teraz sa to opat vracia. Kojím maličku má už 7 mesiacov. Posledne týždne ma začína bolieť hlava každý deň - je to na nevydržanie zaberá mi migralgin(obsahuje paracetamol,kofein, Kyselina acetylsalicylová) to mi vždy pomože avšak viem že brať to každý druhy deň dieťatku škodí. Neviete niečo čo zamera na migreny (okrem kofeinu a čajov na migeny-to nepomáha). Rozmýšlam že najlepšie bude asi prestať kojiť aby som liekmi malej neublizila nahodou.

sazumak
3. nov 2020

Ja mávam tiež silné migrény. V poslednej dobe mi viac ako tabletky pomáha strašne horúca sprcha, alebo kúpeľ...ale taká riadne teplá voda.

kiki68
3. nov 2020

Zalezi na povode, mne zabera joga a vodu pit. Mam to od krku. Mam migreny aj s aurou . Ale poznam ludi co to maju napr z alergie na lepok, HIT a kadecoho. Mozno patrat ze co je za tym

ani_ina
3. nov 2020

Ja som mávala príšerné migrény z antikoncepcie. Vysadila som a už je lepšie, ak ale príde - pomáha 1 paralen. V horšom prípade dva. Dôležité pre mňa je, aby som bolesť stopla hneď na začiatku..osobne možno trocha pomôže čerstvý vzduch v začiatkoch ale ak to už je moc zachráni a jedine tabletka :( Neurológ mi ešte odporučil magnerot.