Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kojenie a zápcha. Čo mám zjesť?

zuzulik280
17. máj 2016

Mam 4 mesačnu dceru, plne kojenu...nekakala mi uz poriadne asi mesiac, len minuly tyzden trochu pospinila plienku....inak je ok, nema bolesti a ani nic ine, ale uz tri dni ma velmi pachnuce vetry, sa mi to cele nezda ...a poprdkava skoro cely den, bez stolice...poradste čo mam zjest aby ju prehnalo trošku? Probiotika davam Biopron a po Espumisane to bolo este horsie dakujem

gir
17. máj 2016

Mne Dr. predpísala COLIPREV, môj je tiež plne kojený. Nikdy sme ho nepoužili, dala nám ho keby niečo. Z jedla by mala pomôcť kyslá kapusta alebo strukoviny.

zuzulik280
autor
17. máj 2016

@gir Coliprev ti dala keby mal maly zapchu?

gir
17. máj 2016

Áno, preventívne. je to skvelá pediatrička, vravela, že ak by mal zápchu, nemám mu nič kupovať v lekárni na vlastnú päsť a robiť z malého "pokusného králika".

lucibka
17. máj 2016

Obycajna zakysanka, to u nas fungovalo vzdy, ked som jednu denne vypila tak vzdy pekne kakal. Alebo zeleninu papriku, polnu uhorku si daj.

tani03
17. máj 2016

a mas dost mliecka? ja som mala toto iste s malou ked mala 3 mesiace, skus zarobit trochu umeleho mlieka ci nie je mala po kojeni este hladna, a skus rozbehnut to tvoje mliecko, pitnym rezimom, popripade senovkou greckou a benediktom lekarskym - dostat v lekarni v kapsuliach. Drzim palec.

katrin21
17. máj 2016

@zuzulik280 plne kojene dieta nemusi kakat tyzden..
ale mesiac? myslim, ze by bolo dobre kontaktovat lekara.. moze mat kludne aj nieco s crevkami....

zuzulik280
autor
17. máj 2016

@katrin21 no minuly tyzden mi zaspinila plienku ale len zaspinila...aj vcera

limetka69
18. máj 2016

Lanove semiacka, ja som ich sypala do caju.

luba41
18. máj 2016

@zuzulik280 aj to je stolica..takže kakala..

zuzulik280
autor
18. máj 2016

@limetka69 a kde ich prosim kupim? a mam ich rozdrvit? pomixovat?

limetka69
18. máj 2016

V kazdom obchode väčšom. Tesco, kaufland, alebo so zdravou výživou. Najlepsie by bolo ich nejak podrvit, ale mne stacilo ich dat do jogurtu, alebo do caju, sa zrobil taky sliz. A toto som vyjedla.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli