Používame cookies. Viac informácií tu. OK
katka6211
23. apr 2012

ahoj, ano ja som tak krmila syna 🙂

katussamus
23. apr 2012

ahojky,
tak my sme mali problém taký, že malý bol dlhšie ako ja v nemocnici a ja som si odsávala mliečko a následne mu ho podávali fľaškou, keď sme prišli domov mal problém s prisatím, po porade s našou Dr sme sa kojili cca 1 mesiac /kým si zvykol na bradavku/ cez cumeľ od fľašky. 🙂 Bolo to pohodlnejšie ako odsať MM a následne fľaškou dať, a malý neprotestoval. 🙂 takže môžete vyskúšať, nie je to ako cez klobúčiť je to ako fľaška 🙂 😀 Kúpila som si cumlík od fľašky nie zo širokým spodným okrajom, čo najmenší dala na bradavku a kojili sme sa. 😎 doporučujem vyskúšať.

luciferkax
23. apr 2012

@katussamus tak toto by ma jakžív nenapadlo , ale zńie to ako super nápad :D :D :D škoda, že ma to nenapadlo pred troma rokmi :D

luciferkax
23. apr 2012

Ahoj, aj ja som to tak robila, no vydržala som necelé pol roka :FD

sisaha
23. apr 2012

tiež sa hlasim do klubu, vydrzala som tento luxusny spôsob kojenia 5,5 mesiaca 😉

katka6211
23. apr 2012

tak ja este dodavam, ze som to vydrzala 15 mesiacov 😎 neviem ako, ale sila vole robi divy 😉

ivka_alex
autor
23. apr 2012

myslim, ze by to mohlo byt pohodlnejsie pre pracujuce mamicky, ... ktore moze tym padom nakojit aj tatino kym mamina maka, ... daju sa aj vytvorit zasoby ktore sa ohreju? som laik iba sa pytam, nechcem vyvolat nejaku negativnu konfrontaciu

martinjasen
23. apr 2012

Tema je duplicitna. Prosim prejdite do odporucanej temy.

Diskusiu uzamykam,

Asmira Team

Tu začni písať odpoveď...

Odošli