Kojím už 9 mesiacov a stále nemám menzes

ariana195195
22. máj 2018

Ahojte mam jednú maličkú otázku kojim 9 mesiac a ešte som menzes nedostala je to v poriadku?Ďakujem

pininka
22. máj 2018

Ano uplne a uzivaj si to.

rozpravocka
22. máj 2018

ja som pri prvej dcerke dostala az po 11 mesiacoch a poznam aj dievcata co dostali po 1a pol roku 🙂, takze ano, je to v poriadku 🙂

yanni
22. máj 2018

Ved bud rada. Kamoska bemala Menses vyse troch rokov. Do 18 mesiacov maleho menzes nedostala. potom otehotnela, cize zase ziadny menzes. Po porode tiez dlho kojila ale menzes nakoniec dostala zu pocas kojenia.

ariana195195
autor
22. máj 2018

Tak nemusím ísť baby ku gynekológovi? Svokra a strašila že to musím dostať ach jaj ale užívam si to veru nechýba mi to

pininka
22. máj 2018

@ariana195195 urcite nemusis, ja som pri druhom synovi kym som kojila nemala menzes, no pri tretej hoci bola najviac kojena aj najdlhsie, tak som dostala uz 5 mesiacov po porode. Aj som si ponadavala, menzes bol strasne silny. Ale tak co uz, je to nas udel. Moja sestra dostala uz po dvoch mesiacoch od porodu. Ale tiez poznam baby co nemali aj vyse roka.

viktoria_88
22. máj 2018

Dieta ma rok a pol a ja tiez nemam... samozrejme, ze je to normalne ;)
https://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/mens...

kikulienkadd
22. máj 2018

Ja som kojila do 18mes a menzes prišiel presne 10mes po pôrode. Užívala som si to ako písali dievčatá predo mnou. Neboj,nič ti nie je...

kamila7125
22. máj 2018

Ja som malu kojila narodila sa August 2016 ...
Januar 2018 som ostala tehu ani neviem ako menzes som nemala...a kedze som tehu zatial nemam 🙂
A to ste mali vidiet pohlad dr ked sa pytala koncom marca(co som sa dozvedela ze som tehu) ze kedy bola posledne mm...a ja ze 13 .11.2015 🤣🤣🤣 2.5roka tehu 😀nech pocita termin porodu 😁😁😁
Babo bude v oktobri planujem dojcit tak dufam ze pred zaciatkom roka 2020 "to" ani nepride 😉