Kojenie po dvoch mesiacoch prestávky. Je to možné?

mamaetka
22. okt 2008

ahojte maminky, stale ma mrzi, ze som z roznych dovodou kojenie vzdala ked mal maly 4 mesiace a teraz, ked som znovu nazbierala odvahu pokracovat tak neviem, ci je to vobec mozne
pokusim sa zhrnut predchadzajuce problemy
este v porodnici sa mi maly vobec nechcel prisat lebo som mala a aj mam ploche bradavky a tak mi jedna sestricka doniesla klobuciky a maly sa roztahal, ale malo, preto som musela ostat o 2 dni dlhsie a aj tak sme na odporucanie pediatricky odchadzali domov s nutrilonom na dokrmovanie
4 tyzdne som maleho pekne po kazdom kojeni odvazila a dokrmovala az ma to prestalo bavit a povedala som si ze uz proste dokrmovat nebudem a tak som len kojila, ale maly slabo priberal a bol vecer velmi nervozny tak som mu na noc davala UM, mliecka som mala dost hlavne v noci sa mi prsia straaasne nalievali, musela som dokonca odsavat, ale zase vecerom ako keby som mliecko stracala
stale som kojila cez klobucik lebo maly holu bradavku nechcel
presli asi 3 mesiace a maly zacal vymyslat a odmietat moje cici, tak som ho klamala a davala som si na bradavku cumel z flase, cez noc mu inak hola bradavka nevadila v tme papal bez klobucika ale cez den horor!!!
potom som dostala crevnu chripku a tak strasne som zvracala kazdu chvilku mala som vysoke horucky a nevladala ani vstat a tak maleho manzel choval cely den z flase UM a vtedy nastal zvrat a drobec uz cici vobec nechcel, teda cez den vobec a v noci aj kazdu hodinu, tak som teda cez den odsavala ale mliecka stale ubudalo a ubudalo az som to po tych strasnych nociach proste vzdala
teraz uz maly papka aj ovocie a zeleninku a toho mliecka predsa len nepotrebuje tak vela a mna proste niekedy pochyti taka lutost, ze uz nie je na cici, pozeram si fotky ked som ho kojila a je mi smutno, vzdy som tuzila kojit ci najdlhsie, ale nevadi, hlavne ze gabko pekne rastie a je zdravy ale predsa........
vcera som mu skusila dat prsnik tak kus potahal zo zvedavosti a potom pustil a ja som si vsimla, ze mi z bradavky kus tecie nieco podobne ako v prve dni uz si celkom nespominam ako sa to prve mliecko vola
myslite si, ze by som to este mala skusit
a hlavne !!!!!!! ako ho prinutit papat z cici aby ich stimuloval

kattky
20. okt 2017

@sona555 jj cievku uz som si zaobstarala uz a nosime sa v satke. Kupim si aj tie vyzivove doplnky. Viem, ze to bude stat vela sil, ale som odhodlana ist do teho nakolko sme uz natrafili aj na pixlu zleho mlieka, z ktireho mal hrozne bolesti bruska. Radsej ja si budem davat pozor na to co jem a davat mu svoje mliecko ak sa to podary ako byt na UM a cakat ze ci nenatrafime na dalsie zle mlieko.

sophinka17
12. jún 2019

@scarlet ahoj ako sa ti prosim ta podarilo mlieko rozbehnut? Ja to chcem skusit po 4 mesiacoch. Maly ma 10 mes