Kojím, som prechladnutá a mám teplotu

denula84
5. máj 2013

Ahojte kocky, prosim vas co si mozem dat ked kojim. Mam teplotu 38. Davam si paralen , len neviem kolko za den a ci mozem nasivin a co na bolest v krku. Dakujem pekne 🙂.

boka79
5. máj 2013

paralen mozes normalne, akoby si nedojcila, nasivin tiez a na bolest krku - pozri si na www.mamila.sk, su tam podobne temy a aj otazky, urcite ti topomoze, ale ja som kloktala, ked ma bolelo hrdlo

hradnapani
5. máj 2013

@denula84 na bolest v hrdle je dobry Septisan,... aj ja som ho teraz brala a dojcim este, plus kloktanie slanou vodou

beton
6. máj 2013

paralen v pohodicke a hlavne vela dojci, aby si babatku odovzdala protilatky a takto mu krasne vybudujes imunitu. cim viac chorob pocas dojcenia prekonas, tym lepsie pre tvoje dietatko :o)) pri dojceni sa mozu takmer vsetky lieky, az na male vynimky.

marianas
9. máj 2013

Hrozne ma škriabe v hrdle, čo si mám dať? Kloktanie slanou vodou akosi nezaberá. Bola som zvyknutá na šalviové kloktadlo Florsalmyn, no šalvia znižuje tvorbu mlieka. Ale kloktať sa môže?

alenah31
9. máj 2013

@marianas vlastne si si sama odpovedala🙂🙂🙂🙂 kľudne ho kloktať môžeš, tvorba mlieka sa znižuje pri užívaní šalvie len pri je nadmernom, resp. dlhodobom pravidelnom užívaní😀

lencika
12. máj 2013

ja ked som bola chora doktorka mi povedala ze si mozes dat aj brufen tak ja neviem

jonasa
26. mar 2014

ja som to prelezala...
dala som si max paralen aj to uz som mala vycitky...
vela tekutin, ovocia a suplementuj sa vitaminmi...
prejde to a tvoje babo ziska super imunitu