Koľko dávať dieťaťu papať?

tatko_bubko
21. okt 2007

Ahojte maminy, je nejaka vseobecna vekovo hmotnostna tabulka, kolko dat malej papat?

Zvlast, ked neviem, kolko si cucne z cicikov?

Malu mamina koji, ale kedze MM (teraz je akurat zaciatok 40teho tyzdna, 12ty den po sekcii) nie je dost, tak ju dokrmujeme bebou. Po kojeni urobim 60ml Beba premium a krmim dalej. Niekedy si da 20ml a uz skusa rozne finty na nas. Po 40ml uz grgnut a prdnut a potom este trosku cucne. Vsetko malokedy.

Posledne dni odstriekava mamina MM pocas dna, ale nic extra, okolo 50ml. Otazkou smerujem k tomu, ze mala vypila teraz vecer 45ml odstriekaneho MM a potom 30ml Beby. A po par minutach (nosenie, odgrgnutie a podobne - tak 15min) zase skusala fintu 'som hladna'.

Nakrmit? (v ciciku nic momentalne, jedine Bebou). Alebo pockat na nejaky ten 3hodinovy cyklus, v ktorom krmime...

Dik 😉

blumka
17. apr 2010

zuzulka, podla mna to malo nie je a ak ti pekne pribera a ma aspon 5-6 dost pocikanych plienok tak to neries...babo vie kolko potrebuje..keby ti aj niekto povedal ze to je malo tak co urobis? nenatlacis to do nej nijakym zazrakom, ked nechce, tak nechce...

bibione
18. apr 2010

zuzulka: presne ako pise blumka 😉 mne zacina krpec strajkovat 😠 papal 180ml a teraz ledva do neho natlacim 120ml...v noci to heeej...to by vylubal aj liter 😀 ale cez den nece velmi

zuzulka25
18. apr 2010

dakujem blumka.mas pravdu ked nechce taaak si nepomožem veru,nastastie nevracka a ani som nezbadala chudnutie,plienok ma pocikanych dosť .celkom ci ma ukludnila(-: ....bibi a tvoj malinky ma kolko ?

bibione
18. apr 2010

zuzulka: myslis kila? naposledy 6500g

rainee
18. apr 2010

kazde babo papa inak, hlavne aby dobre prospievalo. keby nasa papala podla tabuliek tak by asi bola stale hladna 😀 sme hoodne nad limitom.