Koľko umelého mlieka má spapať trojmesačné bábo?

miranda23
7. máj 2017

ahojte, kojím + dokrmujem UM, poradte mi koľko ml potrebuje spapať 3 mesačné bábo?Kde by som našla nejaké tabuľky, pretože moje dieťatko málo pribralo, musím presne sledovať koľko vypije. Ďakujem..

tyelde
7. máj 2017

Vzadu na obale byva tabuľka

charlie1980
7. máj 2017

Bohaca 😬 Zdroj : Google.
Ked pije inu znacku, zadaj si do google: druh mlieka + tabulka.

ifsi
7. máj 2017

moja 3 mesačná pije 120 ml a priberá pekne, ale nie je dôležité iba koľko ale aj ako často, niekedy má dni keď pije menej a častejšie

malymyis
7. máj 2017

Na každom UM musí byť tabuľka

mattkapd
7. máj 2017

Ja mam 3 mesačného chlapceka čisto len na UM papa cca každé 3 hodiny..väčšinou 150ml. a niekedy aj 180 ml. .ale každé bábätko je ine

nanervy_2
7. máj 2017

@miranda23 co je malo? Za ake obdobie? Lebo nas mal obdobia pod tabulkami a je uplne ok.
Ono to male priberanie zvádza k stresu, koj co najviac a po kojeni dokrm. Pripadne sa da pripevnit cievka na prsnik a dostane naraz.
Ak kojis, moze pit aj menej ako su tabulky. Najdôležitejšie je, ci je ok, ci cika dost a je cule a v pohode.

miriam108
7. máj 2017

Mne malá papá od 150-180 ako kedy a papáme každé tri hodiny. Ale spinka celú noc, takže papá 5 krát denne.

fomelka
8. máj 2017

Tabuľky sú na každom obale z umelého mlieka. No ja by som to nechala na dieťa, nech sa naje toľko, koľko potrebuje. Ty musíš sama vidieť, či pije málo a chudne alebo pije dosť a pekne priberá. To je individuálne a len na dieťatku ako často a koľko bude potrebovať hodiť do bruška