• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krém na bradavky. Poraďte dáky účinný

30. júna 2017 
Ahojte, poradte mi prosim ozaj ucinny krem na bradavky, minule tehotenstvo som mala za tyzden z bradaviek chrasty, vyskusala som viac kremov, no nic nezaberalo, mala som pocit, ze to neustale cistenie bradaviek od kremu pred kojenim bradavky este viac drazdilo. Mate skusenosti aj s takymi , ktore sa nemusia zmyvat, nemusim sa toho bat? Dakujem za rady
13. jan 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.ja som pouzivala krem babylove z DM drogerie, ten sa nemusi umyvat, ale ja som si ho umyvala, lebo maly potom len zuzlal bradavku a nechcel sa prisat.ale tiez je dobra aj klasika kalciova masticka
13. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus sa opytat v lekarni tam ti určite poradia :wink: ja som používala kalciovu mast
13. jan 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalciovu mast treba zmyvat, ide to dost tazko, ja som mala cicadermu
13. jan 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahoj, vyskusaj multi-mam, je aj balzam na natieranie a aj take napuste stvorceky, ktore sa prilozia na prsia. podstatne je, ze ten balzam netreba zmyvat, mne to velmi pomohlo (tiez som mala chrasticky prvych par dni) asi po 4-5 dnoch
13. jan 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mne pomohla dm masticka, avent nie. ale najviac mi zabral obycajny jeleni loj, ani som si ho nezmyvala ,iba utrela. nakydala som si ho na bradavku statocne a potom na prsia nacapila take nepouzitelne klobuky na kojeni - pod podpresenku, aby drzali - a tam mi ten loj ucinkoval, skvele hoji rany.
no nasa konikova laktacna poradkyna annag radi nechat aj vetrat hodne bradavky bez masticky, lebo mast ich udrziava makke a vlastne je potrebne, aby nejake mozole vznikli :wink: :slight_smile:
13. jan 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednoznacne bepanthen krem, je vyborny

http://www.bepanthen.cz/bepanthen/products/krem/index.asp

dostala som v porodnici ako prvorodicka od spoluleziacej tretorodicky a pri dalsich pobytoch v porodnici som zase poradila provorodickam, u kazdeho ma velky uspech uz po par pouzitiach. len skoda, ze sa da kupit len v cr
13. jan 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne pomohol Infadolan. Nanáša sa myslím, že len 2x denne, nemusí sa zmývať.
13. jan 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aj od Medely cisty lanolin je uplne super a takisto ho nemusis pred kojenim davat dole a bepanthen tiez to iste .... :grinning:
13. jan 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, ja som používala na začiatku calciovú masť ale tá ma štípala, tak mi pôrodnici dali vzorku krémiku od aventu, síce je drahý, ale mne pomohol a teraz používam krém od dm. :slight_smile:
13. jan 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahj, ja som tiez pouzivala od aventu. do dvoch dni sa mi zahojili chrasticky :slight_smile:
13. jan 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, môžte prosím písať aj ceny krémov/približne/, nech sa viem zorientovať, lebo mne príde 500 Sk dosť za mastičku....
Ináč pri malom som používala kalciovú masť, ale tiež mi vadilo, ako sa dáva zle dole, neskôr cicadermu a máme doma aj infadolan
13. jan 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyon...ja som uzivala z DM BABYLOVE masticku na rady z novorodeneckeho odd., bola super, nakolko sa nmeusela zmyvat a dokonca kedze este mi z nej ostalo, tak si ju davam na kutiky a herpesy. :wink: Stala tusim okolo 100 Sk? :confused: :unamused:
13. jan 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
materske mlieko
13. jan 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile:)

Ja som používala Avent krém a to mi doniesol drahý do pôrodnice ale ako nejaký zázrak na tie moje krvavé bradavky to nebol aj ked mi to pomohlo:slight_smile:
13. jan 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lyon, mastička mama babylove, ako píše junovka, je z DM a do 100 Sk stojí určite..nie len že ju netreba zmývať, ale aj velmi rýchlo pomohla :slight_smile:
13. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, tak janajanajana, teda aj pre teba je ten typ mastička mama babylove, zoženieš v DM drogerke :slight_smile:
13. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bepanthen uz dostat aj u nas.
http://www.docsimon.sk/tovar/bepanthen-mast-100g
ten cisty lanolin je najaky iny, nez lanoli, co si kupujem na vahu v lekarni?
13. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pripadal aavent a dm mast uplne rovnake.
13. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mala som Avent, Calendula (nechtíková) a teraz mám Medelu. Avent sa ľahko rozotiera, Medela je dosť tuhá a Calendula sa zmýva. Používala som aj MM, ale to mi len zvlhčio bradavky a pravdu povediac po vyschnutí mi až tak neukľudňovalo podráždenia. Najlepšie sa mi osvedčili tie Avent a Medela.
13. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pouzivala Cicadermu - homeopaticku masticku- nemusi sa pred kojenim umyvat.Je fakt dobra.
13. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pouzivala od bioclin masticku multi mam.je perfektna,cistý lanolin.a nemusis ho pred dojcenim umyvat z bradaviek.pre babatko je neskodny. :wink:
13. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka - myslim si ze je jedno ci lanolin z medely,bioclinu alebo z lekarne, vsade je pisane ze cisty lanolin, tak by to malo byt rovnake akurat cena bude rozdielna tu v DE stoji 5,60 eura za cca. 6 g ten z lekarne bude urcite lacnejsi ... :grinning:
13. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, no ano, ja som kupila 300g asi za necelych 300sk este.
13. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
martina, tak to je super, snad uz aj v beznej lekarni ten bepanthen bude. lebo drahy si obaril nohu a skoro vsetko minul. u nas to pouzivame aj na kdejake ranky ap.. krem sa mi zda lepsi ako mast, nezanechava mastny film
13. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamillosan
13. jan 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, presne ako bambusko vravi bepanthen je super na bravdavky a fakt je skoda ze sa da len v cr kupit, ale pomoze vam aj materske mlieko na bradavky a co je zaujimave ze pomaha aj ako kvapky do oci pri zapale ocnych spojiviek kvapnut materske mlieko do oka :slight_smile:
13. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chhulieta, ja som takto malej dala ocka do poriadku :wink:
bala som sa preplachu a oto nam zabralo, zlate mliecko materske :slight_smile:
13. jan 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mňa bola Avent mastička asi naj vec, čo som zo všetkých "propriet" z lekárne ocenila :slight_smile:
13. jan 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bepanthen sa dá na 100% kúpiť aj u nás :dizzy_face:
13. jan 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzula28 a odkedy? lebo ja som ho zhanala vtedy ked som zacinala kojit, mala som tiez ragady na bradavkach az do krvi, ale nikde ho nemali vraj len v cechach. ale potom som skusila materske mlieko a jak som sa o tom bavila s jednou znamou tak ta mi povedala ze aj ocka sa daju takto liecit
13. jan 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok