Krém na bradavky. Poraďte dáky účinný

janajanajana
13. jan 2009

Ahojte, poradte mi prosim ozaj ucinny krem na bradavky, minule tehotenstvo som mala za tyzden z bradaviek chrasty, vyskusala som viac kremov, no nic nezaberalo, mala som pocit, ze to neustale cistenie bradaviek od kremu pred kojenim bradavky este viac drazdilo. Mate skusenosti aj s takymi , ktore sa nemusia zmyvat, nemusim sa toho bat? Dakujem za rady

lubka3232
12. nov 2017

hej aj ja som to počula že je to zlá technika. ale podľa mňa to fakt nemusí byť o tom, ja som myslela na začiatku, že ani nebudem kojiť svojho syna ako ma to bolelo, ale technikou to nebolo, časom to úplne prešlo a nič som nezmenila, nebolo čo. a bepanthen care aspoň uľavil od bolesti po kojení 🙂

lilu74
28. dec 2017

Ja som mala bradavky suche nie rozhryzane a pouzivala som klobuciky na ne a na vecer som si ich kremovala bepanthenom care ktory mi ich hydratoval.

autumn11
9. jan 2018

ja nedam dopustit na bepanthen care.Pokozku dobre premasti a ranky rychlo zahoji. Vyskusala som predtym rozne maste,ale bepanthen je u mna topka.

andre8757
9. jan 2018

Mamičky - tehulky určite používajte - 100% lanolin Lansinoh. Nemusí sa umývať a pri natieraní pred každým kojenim sa vyhnete poraneniam obrovským oblúkom. Pomáha aj pri ťažkých zapareninach u babatka. Toto by mala byt povinná výbava.

lilu7
11. jan 2018

Hpa lanolin som mala vzorku a bola fajn len som potom nezohnala krem tak mi ako alternativu lekarnicka poradila bepanthen care tiez sa nemusi umyvat a je neparfumovany a striedala som si ho ja na bradavky a maly na zadocek😉

katka1416
11. jan 2018

HPA lanolin som mala aj ja, no mne moc nepomohol, mala som asi 3 rozne kremy a pomohol mi az DM drogerie