Krém na bradavky. Poraďte dáky účinný

janajanajana
13. jan 2009

Ahojte, poradte mi prosim ozaj ucinny krem na bradavky, minule tehotenstvo som mala za tyzden z bradaviek chrasty, vyskusala som viac kremov, no nic nezaberalo, mala som pocit, ze to neustale cistenie bradaviek od kremu pred kojenim bradavky este viac drazdilo. Mate skusenosti aj s takymi , ktore sa nemusia zmyvat, nemusim sa toho bat? Dakujem za rady

lucdavdan
23. feb 2009

mne velmi pomohol babylove dostat ho kupit v drogerke ja som ho kupila v DM drogerii a je vyborny aspon mne velmi pomohol a netreba ani pred kojenim zmyvat

simaha
13. jan 2012

Existuje nejaky krem na bradavky krory neosahuje Lanolin?Ja mam na lanolin alergiu.Dnes som bola v lekarni pytala som si nieco bez lanolinu ale nemali nic ani mi ta pani nevedela nic poradit.

ikula2
22. apr 2012

@simaha neviem ci nie je neskoro ale multi mam ma dva pripravky jeden je balsam na bradavky ten je nejaky prirodny a obsahuje bambucke maslo tusim a ten druhy je lanolin, tak myslim ze ten compresse balsam by ti mohol byt. Vyzeraju uplne rovnako len ten napis dole je iny. Skus pozriet tu http://www.alfamedica.sk/balm.php

mravvcek
8. jún 2012

baby chcem sa opytat,som v 25tt a straaaaasne ma bolia bradavky...mam si ich niecim natierat?Maju sa nejak pripravovat na kojenie?

pe
10. jún 2012

mne pomaha Bepanthen, zacala som ho pouzivat v porodnici, ked ma hrozne boleli bradavky, ako som zacala dcerku dojcit, potom aj neskor obcas, ked ma boleli a teraz ma tiez, ako pises, zacali boliet bradavky uz v tehotenstve, asi sa uz pripravuju na ten napor 🙂 takze odporucam skusit ten, je dobre si ho vziat aj do porodnice, urcite ho vyuzijes, lebo je velmi dobry aj na zadocek pre babatko, proti zapareninam, ja ho dcerke davam aj preventivne

modrofuzik11
11. jún 2012

uz som prestala kojit, ale rada poradim🙂. naozaj mi pomahal bepanthen. ukludnil rozdrasane bradavky. dokonca ma take neskodne zlozenie, ze ho nemusis pred kojenim umyvat. vrelo odporucam

ducci
25. jún 2012

aj nam velmi pomohol bepanthen, mne na bradavky, a dcerke na zapareninky 🙂

stanka04
25. jún 2012

Avent na bradavky 🙂

jankastubka
3. mar 2013

Ahojte, na predporodnej priprave nam poradili ten multimam - vraj ako jediny sa nemusi zmyvat. Ale ked som pocula cenu od 15 EUR za 30 ml, tak sa mi to zda teda dost vela. Aj tu casto popisujete krem baby love z DM aj kamoska mi ho poradila, takze asi zacnem touto lacnejsou verziou. 🙂

hokejka111
3. mar 2013

naj je bradavky umyt, vysusit a potriet materskym mliekom,,nechat zaschnut

chanthall
3. mar 2013

@simaha cicaderma je na poraneniny. Mne to nakoniec zabralo. Moja dcérka má takmer 7m, a mala som bradavky popraskané po 3. krát. No každý ten stav bol iný - raz som mala pocit, že mi tečie z prsníkov prepálený olej, potom to bolo štipanie akolo bradavky a teraz naposledy som mala do polovičky bradaviek zárezy, krv, hnis... vraj existuje dáka univerzálna masť, ktorú mi radili na mamila.sk

visage1974
4. mar 2013

Ochranný krém na bradavky pri dojčení Multi-Mam Lanolin alebo hojivy zazrak z oriflame

milota164
25. máj 2013

mne pomohlo materske mlieko a nechat ususit volne na vzduchu a na noc natriet Bepanthenom.

danim
25. máj 2013

Ochranný krém na bradavky pri dojčení Multi-Mam Lanolin + a predtym nechat po kojeni volne zaschnut MM (par kvapiek ) a doma chodit bez podprs pod trickom, nech je to na vzduchu

putyuri
5. dec 2014

Mile mamičky.Ak mate problem kupit v Dm Babylove krem na bradavky,tak ja ich ponukam tu pod nickom ,putyuri,alebo na zuzana48zuzana@azet.sk.dakujem za zaujem.Zuzana

putyuri
5. dec 2014

Mile mamičky.Ak mate problem kupit v Dm Babylove krem na bradavky,tak ja ich ponukam tu pod nickom ,putyuri,alebo na zuzana48zuzana@azet.sk.dakujem za zaujem.Zuzana

safranka
5. dec 2014

Obyčajná calciová masť z lekárne.

putyuri
5. dec 2014

Mile mamičky,kedze ten krem babylowe brust warzen krem je problem zohnat v DM,ja ponukam zvysne 3 kusy,neotvorene,exp.do 2017,tu pod nickom putyuri,alebo na zuzana48zuzana@azet.sk.dakujem. Zuzana

aicha15
5. dec 2014

ja pouzivam bepanten

majkas
13. dec 2014

@chanthall a co ti prosim pomohlo ked si mala zarezy? Ja mam na jednom prsnkku a uz neviem co s tym. Skusila som lanolin, vcera multimam compress mam aj vzorku bepanthenu ale nam pkckt ze je to ranka a ked to ponatieram tak sa to nehoji vobec. Len ked to necham volne zaschnut tak sa spravi chrasticka vyedy to neboli ale ako sa mala prisaje tak je to znoca otvorene...

tankula
13. dec 2014

babylove - MAM z DM market, nemusi sa umyvat pred kojenim

dollynkaa
13. dec 2014

Ja odporucam multi mam

ladyzs
13. dec 2014

Jednoznačne AVENT je super a možeš aj hneď kojiť nemusíš si umývať prsníky. Mne veľmi pomohol mávala som pri oboch zo začiatku také trhlinky a boleli ma veľmi a taktiež teraz keď ma pohryzie si natriem. Len a len dobré skúsenosti sním mám 🙂

amonet
13. dec 2014

vazelinka z Mary kay, univerzalna na všetky poranenia, aj na zaparenu riťku,aj bradavky,popaleniny,rezne rany

qtinka46
14. dec 2014

Ahojte mne tiez pomohol krem od Aventu, a tiez bolo fajn ze si si ho nemusela umyvat pred kazdym kojenim, mala som tiez pomaly krvave zarezy ...

arwen88
14. dec 2014

znacka Lansinoh, je to prirodny lanolin, trosku drahsia, ale zachranila mi bradavky 🙂

nikuska1427
27. júl 2015

moja kamarátka si ošetrovala bolestive bradavky s lipskom, ktoré prevažnú časť tvorí aloe vera takže je veľmi účinné a rýchlo sa hojija ranky. Stálo ju dákych 4 €

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
len_leninek
18. okt 2015

Preco sa musi kalciova mast pred kojenim zmyvat?

milota164
27. okt 2015

ja som pouzivala Bepanthen ten sa nemusi umyvat pred kojenim