Krém na bradavky. Poraďte dáky účinný

janajanajana
13. jan 2009

Ahojte, poradte mi prosim ozaj ucinny krem na bradavky, minule tehotenstvo som mala za tyzden z bradaviek chrasty, vyskusala som viac kremov, no nic nezaberalo, mala som pocit, ze to neustale cistenie bradaviek od kremu pred kojenim bradavky este viac drazdilo. Mate skusenosti aj s takymi , ktore sa nemusia zmyvat, nemusim sa toho bat? Dakujem za rady

sun.day
27. okt 2015

Ahoj ... Ja som používala Multimam - balm z lekárne. Bol úžasný a netreba ho umyvat. Odporúčam 🙂

sopko
27. okt 2015

Ja odporucam cicaderma kupis ho v lekárni.netreba umyvat ani pred kojenim😊

radka227
29. okt 2015

na prsniku by sa malo nechat zaschnut materske mlieko. ked su uz ragady, tak dat najprv zdravy prsnik, nech dietatko zazenie prvy hlad, a potom bolavy. a umyvat len raz denne, aby sa koza nesusila. na noc natriet kremom. bepanthen netreba umyvat pred kojenim. 🙂

milota164
4. nov 2015

ja som pouzivala na bradavky pocas kojenia Bepanthen, mne na prsia malej na zadok 🙂 2v1, pomahal. Dolezite je natierat bradavky hlavne na zaciatku kojenia kym si zvyknu

monikaavanesa
7. dec 2015

@anamor aká je Prosím cena?

monikaavanesa
7. dec 2015

Prosím aká je cena toho baby love ?

maykaaa1122
10. apr 2016

ahoj, ja som od začiatku pôrodu používala bepanthen extra masť, veľmi sa mi uľavilo, je super.

takatakasom
10. apr 2016

Jednoznačne odporúčam Multimam - je úžasný!!!

yanni
10. apr 2016

Cisty lanolin, je fakt super. U nas ho davaju aj v nemocnici. A tiez Multimam Kompressen.

evittam
10. apr 2016

Calciova masť - mne nepomohlo nič okrem nej - a to som vyskúšala všetko možné. 😉

lanugo
10. apr 2016

Kovky, ked ste naklonene prirode, kupte si cisty lanolin+ repik lekarsky a vyrobte si ho.Uzasne na zadocek s bradavky.Recept do IP

skoco
4. máj 2016

@martina46 ten na vahu v lekarni nie je hypoalergenny, nie je ocisteny, takze sa neodporuca na tento ucel

martina46
4. máj 2016

@skoco to som nevedela.

katka1981
10. jún 2016

Dievcata pouzivala niektora z vas na bradavky cisty lanolin? adeps lanae - http://www.veselepleny.cz/veselepleny/eshop/0/0...

Sesternica ma lekaren, ona by mi objednala taky z kt. sa zarabaju kremy a navazila kolko potrebujem.

skoco
10. jún 2016

inak bola u mna laktacna poradkyna, maly mal soor, tak v tom pripade sa nema pouzivat nic s lanolinom lebo to podporuje soor a kvasinky, a lanolin obsahuu skoro vsetky masti, takze olivovy olej alebo kokosovy olej je na to najlepsi a ten ani umyvat netreba

natalushka
10. jún 2016

Multimam..kompresy mi zachranili kojenie uz v porodnici,uzasny hojivy ucinok..a potom doma od nich cisty lanolin..maju aj nejaky balzamik,ten sa lahsie rozotiera,ale aj ten lanolin..medzi prstami sa za par sekund rozpusti

teddytinka
13. jún 2016

U mna jednoznacne avent. Velka spokojnoat. Keby ste nahodou mali niektora zaujem,mam jednu nenacatu. Posuniem ju za 10€. Nova stoji 15€

lilu74
1. júl 2016

skusala som cicadermu, nepomohla, potom som vyskusala maleho bepanthen extra a ten mi pomohol - hydratoval, premastil mi bradavky a vyhodou bolo, ze ho nebolo treba pred kazdym kojenim zmyvat.

lili007
13. okt 2016

Velmi ucinny aj efektivny je krem Bepanthen Care, ktory vyuzijete na hydrataciu a hojenie pokozky bradaviek ale i na predchadzanie zapareninam detskeho zadocku. Z bradaviek ho netreba umyvat co mi velmi vyhovovalo.

danielita18
13. okt 2016

Infadolan mast,super vec aj neskor využiješ,na rany na vyrážky ,na zapareniny,aj ako balzám na pery,je to podobné ako hojivý zázrak z oriflame akurat tento infadolan s akupuje v lekarni,ja som mala horzné bradavky a pomohol mi tento infadolan alebo aj ten hojivý zázrak z Oriflame

fiona8
13. okt 2016

Tie naplaste compressed comped su super 🙂 a masticka z dmky

katka1981
13. okt 2016

z DMky

lilu74
12. dec 2016

Bepanthen care je skvely a nemusi sa z bradaviek pred kojenim umyvat.

lilu7
31. máj 2017

v lekarni mi poradili cicadermu ale osvedcil sa mi bepanthen care na popraskane bradavky, premastil a hydratoval mi ich a nebolo potrebne si ho zmyvat pred dojcenim

mathias23072014
31. máj 2017

Toto je zazrak. Ja som az plakala pri kojeni od bolesti a toto mi nakoniec pomohlo. Ked si to date na bradavky, prijemne to chladi a citite ako vam to lieci.

lubka3232
30. jún 2017

ja som skúsila asi tiež všetky dostupné krémy, aj ten z dm, cicadermu, pomohol mi bepanthen care je to síce na zadoček bábätka ale pomáha aj na prsníky. hydratuje a ukľudní od bolesti. ak máš aj nejakú ranku dobre pomáha si tam naniesť kúsok materského mliečka. no a potom mám pocit že čas....zo začiatku bolí každé kojenie, bradavky si musia zvyknúť 😒

ma12345
2. okt 2017

Baby, a ktore teda netreba zmyvat? A ktore ano?

katka1981
2. okt 2017

@ma12345, ja mam z DMky ten netreba. A ozaj super, uz ho sice pouzivam len na pery, lebo kojim len 5x denne, ale ked sa mi maly kojil aj hodinu vkuse aj celu noc, tak bol super, nemala som ziadne problemy.

lilu74
5. okt 2017

Dnes hovorili v damskom klube ze ked bolia bradavky tak je zle dojcenie a nezmyvat sa nemusi bepanthen care co viem ja ale v lekarni ti urcite poradia alebo aj tu baby😉

lilu7
27. okt 2017

bepanthen care som pouzivala pri oboch mojich dlho dojciacich detoch.