Kto sa počas dojčenia dal tetovať?

visnacka
6. apr 2019

Zdravím žienky , ste tu niektorá ktorá ste sa dala počas dojčenia tetovať ? Môže sa to vôbec ? Ak nie prečo ?? Niekde som čítala že sa to môže a niekde som čítala že zasa nie takže rozličné názory.

jankakvetka
6. apr 2019

Ahoj ja som sa dala 3 x a všetko v poriadku 🙂

mogaa
6. apr 2019

Už len to, že sa dáš tetovať spustí reakciu tela -začne vyplavovať stresový hormón a ten sa ti dostane aj do mlieka...takže by som počkala

michaella94
6. apr 2019

Ja som sa dala a tiez ziadny problem...teraz sa chystam posledny krat ale syn ma len mesiac tak to urcite este pockam aspon rok a az tak pojdem 😊

drimonna
6. apr 2019

Pre istotu s tým radšej počkaj...

prettiness
6. apr 2019

urcite by som si v tehotenstve ani pocas dojcenia tetovanie nedavala... inak sa ma vzdy v salone pyta ci som neni tehotna alebo nekojim takze tak...

http://www.pluska.sk/izdravie/zenska-zona/nova-...

lucka12399
6. apr 2019

@visnacka ja sice nemam ziadne skusenosti ale isto by som pockala .. nemusi sa nic stat ale co keby? Neni sa kam ponahlat tetovanie si mozes dat aj potom.. vsak nejde o zivot ..

jana_vaj
10. apr 2019

Prečo by si sa nemohla. Podľa mňa ak si vyberieš kvalitný tetovací salón, kde budú mať všetko ozaj sterilné, tak sa asi nie je čoho asi báť

visnacka
autor
10. apr 2019

@jana_vaj ja neviem 😀 akože kvalitný salón by bol ale niekto píše že to ide do mlieka a neviem ešte kam. Ja naozaj neviem niekto píše áno niekto zasa nie 😑

erickatt
10. apr 2019

@visnacka mne tak svokor ( už ex) ze nemám kojit, lebo aj šampón ide do mlieka aj krém na tvár aj farba z oblečenia asi aj záchodovy papier... Ako riziko tam je. Ale... Ked si to nedas na prso. A zas,. Počkat chvíľu , to vydržíš nech ma drobec aspoň kol roka

visnacka
autor
10. apr 2019

@erickatt jasnee dočkam dám až na zimu asi. Na prso niee na ruku len 😀