Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kúpim materské mlieko BA/GA

nikusiak9
22. mar 2019

Zdravim. Kupim od mamicky co ma prebytok materske mlieka, idealna nejaka co je aj darkynou nech mam istotu ze je ok. Dcerka totiz odmieta umele mlieka, aj prikrmy ale materske je ochotna vypit. Velmi pomalinky pribera a tym ze do nej nedostamem ani v spanku to umele je to s nou narocne. Vypije 30ml a staci.
Keby ma nejaka mamicka prebytok mrazeneho zaujimalo by ma to.
Bratislava/galanta

mirola
23. mar 2019

@nikusiak9 Banka materskeho mlieka na kramaroch limbova, tam som kupovala ja. Bez problemov ti predaju.

nikusiak9
autor
23. mar 2019

@mirola volala som s nimi amali s tym problem kedze ma nad 6m

mirola
23. mar 2019

@nikusiak9 moj maly mal vtedy 4 a pol.. ale pravda z dlhodobeho hladiska by to bolo financne nakladne. Mne maly odmietal uplne um aj flasu. Skusali sme 3 mesiace, lebo som vedela, ze budem nastavena na lieky kvoli zapalom. Uz som bola zufal. Nakoniec prijal sunar. Ale bola to drina, aj vela slz..

luluelza
8. máj 2019

@nikusiak9 ahoj mam zamrazene materske mlieko,mrazila som od narodenia,maly sa narodil 18.3. Nefajcim,nepijem,mam fakt zdravu zivotospravu a mlieko dobre,maly pribera tyzdenne okolo 250 g. Mozem dat vyskusat ci by vam nase mliecko sadlo a ak ano tak za nejaku symbolicku sumu sa mozme dohodnut. Mala som dost prebytok mlieka a stale mam pre nas dost takze to mrazene nepotrebujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli