Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kyslé materské mlieko

helena220
6. jan 2015

ahojte.vcera som písala, že mám 7 týždnoveho chlapčeka, druhe dieťa.Z toho 6 týždnov som ho neodjčila kvoli užívaniu silných liekov . Vysadili mi už lieky a povedali že ak chcem možem dojčiť. No malý sa vobec nechcel prisať.mlieko sa mi ako tak tvori.až dnes ma trklo ochutnať mlieko a zhrozila som sa lebo chutí ako ocot.bože moj dobrý ako môže mať materské mlieko takúto chuť?cítim sa preto hrozne.myslíte že je možne to dať dokopy?vdaka

helena220
autor
6. jan 2015

mám momentálne i menzes

lu17
6. jan 2015

@helena220 Materske mlieko je sladke,nemas nahodou kratko po liecbe? Zeby este lieky zmenili zloženie? Dovtedy si si odsavala,aby si mala mlieko? Skus caj na podporu tvorby -Fenikel.rasca,aniz klasický Popradský caj,alebo od Teekanne ci Dm caj na tvorbu.
Akmas zaujem dojcit,skusaj prikladat castejsie 🙂

allka007
6. jan 2015

Treba sa opytat este raz lekarky, lebo lieky sa vyplavuju z tela aj dva tyzdne, mozno je to tym...

terus00
6. jan 2015

Mozno by si si mala este mlieko odsavat a vylievat ho a ked uz bude mat normalnu chut, davat ho malemu.

miilada
6. jan 2015

Veru, odsavaj a priebezne ochutnavaj. A zavolaj lekarke. Drzim palce!

dellfi
7. jan 2015

Ja by som kontaktovala laktacnu poradkynu.

sadul
7. jan 2015

@helena220 prave som v takej situacii ako ty, ibaze s 20-mesacnym dietatom a po 6dnovej liecbe zapalu praveho prsnika, este vcera som mala nakyslaste tmavozlte mlieko, lieky som prestala brat pred tyzdnom, mala z prsnika este nepila, ani sa jej nepustilo ked som jej prilozila, neviem ci to este rozbeham, ale dnes som si vsimla, ze farba mlieka sa uz upravila a je biele, uz nema ani taku pachut ako malo, tiez som odhodlana prikladat dieta castejsie, ale mne by uz ani tak nevadilo keby sa mala odstavila. u teba je vsak dolezite aby si laktaciu po chorobe rozbehla, v tvojom pripade by som kontaktovala laktacnu poradkynu a odstrekuj mliecko...drzim palce

Tu začni písať odpoveď...

Odošli