Poraďte kontakt na laktačnú poradkyňu

betina1984
28. jún 2008

Kto mi poradí nejakú mailovú adresu alebo web stránku, kde by som mohla napísať laktačnej poradkyni?

luciaakubko
28. jún 2008

ahoj, beti...skus nejaky konkretny problem, ak mas. mozno daktora z nas mala podobnu skusenost a bude ti vediet poradit. alebo cez vyhladavac si najdi.

bielanevesta
28. jún 2008

Betina skús mrknúť na http://www.kojeni.cz/ tam je aj vela otázok a odpovedí a možeš tam aj napísať svoj problém 😉

bielanevesta
28. jún 2008

hi jabler bola rýchlejšia 😀

sirinka
28. jún 2008

betina alebo sa informuj u vas v materskom centre na nejaku konkretnu, najlepsie je, ked mas problem, osobne stretnutie

jaduska
28. jún 2008

v časopise Dieťa zvykli byť zverejnené kontakty na laktačné poradkyne

bashka
28. jún 2008

su...na www.dieta.sk

bashka
28. jún 2008

aha, ale ty si chcela mail, tak neviem, ci som pomohla

sylvie
28. jún 2008

ahoj, kuk aj tu www.kojenie.sk a adresa kojenie@kojenie.sk
S p.Michonkoovu mam dobre skusenosti.. vzdy mi najlepsie vedela poradit.. ja som vzdy obvolala niekolko tych poradkyn.. myslim si, ze ten telefonicky kontakt je najlepsi, ale je to na tebe..

lindulak
28. jún 2008

Aj na www.babetko.sk je poradna - aj poradkyna dojcenia. Je to celkom dobre, ale ak je vaznejsi problem asi je lepsie zavolat si nejaku osobne, pripadne aj domov pomoct.

boden
28. jún 2008

Mne sa velmi osvedcilo www.kojeni.net

jesssie
28. jún 2008

betina1984
ja som si našla na nete zoznam laktačných poradkýň pre BA a zavolala som jednej z nich. Meno som si vybrala fakt iba náhodne. Hovorili sme spolu asi polhodinu a fakt mi dobre poradila, podporila a podržala ma. Bola proste fajn. 😉

papankova
21. sep 2009

Dobry den,
rada by som sa spytala ohladne prerusenia dojcenia na jeden tyzden. Konkretne ma zaujima, ci v pripade ze prerusim dojcenie na tyzden a bude sa babatku ktory ma 2 mesiace podavat moje odstriekane a zmrazene materske mlieko z flase, bude po tyzdni opat chciet moje materske mlieko z prsnika? O mesiac by som mala pravdepodobne odcestovat na tyzden, tak sa chcem ujistit ze existuje nejaka moznost opatovneho kojenia.
Prosim napiste mi aj rizika ktore mozu nastat a ci je mozne im predist.
V pripade ak mate kontakt na laktacnu poradkynu ktora by mi mohla poradit,i bola by som velmi rada o jej zaslanie.

Dakujem
Ingrid

radka.m.
21. sep 2009

ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,kdo chodíte na stránky kojeni.net,dostanete se na ně tento týden v piohodě?mně už to ukazuje celý týden,že na těch stránkách mají trojského koně,takže raději vždycky rychle přeruším spojení,máte to taky tak?

ali27
21. sep 2009

papankova... no neviem, je to velke riziko, ze sa babatko nauci na flasu...
ale ja plne doverujem p. Majke Krupovej, aj jej volam, ked mam nejaky problem. cislo na nu alebo aj ine poradkyne najdes tu:

http://sites.google.com/site/vasamamila/Home/po...

ali27
21. sep 2009

este mi napadlo, skus napisat Annag do temy Dakujeme Annag. ona by ti mohla poradit nejake alternativne sposoby krmenia...

papankova
25. sep 2009

Ali dakujem. Ingrid

romankav
25. sep 2009

papankova: souhlasím s ali27. Pokud budeš chtít dál kojit, bylo by vhodnější dokrmovat mimčo alternativně (je menší riziko, že nebude chtít znovu prso). Existují děti, které, když se napijí párkrát z flašky, už si prso nevezmou.. Nemusí to být zrovna tvoje dítě, ale to bohužel nikdy nevíš. Během toho týdne bys musela udržovat laktaci - odstříkávat min 1x za 3hodiny a to i v noci. Přerušení kojení na týden je tak maličkého miminka velký zásah a obnovení kojení ti nikdo na 100% nezaručí.

kaleilah
25. sep 2009

holky, chtěla se zeptat jestli jste měli někdy laktajdu pozvanou doma.kolik si za návštěvu bere? 😉

fifa79
25. sep 2009

Ahojky,jednu návštěvu hradí pojišťovna.

radka.m.
26. sep 2009

NÁM TEDA HRADILA POJIŠTOVNA VŠECHNY NÁVŠTĚVY 😉

fifa79
26. sep 2009

další návštěva už mě stála hodinu 120 kč

lovula
26. sep 2009

Ak sa chcete spojiť s laktačnou poradkyňou, napíšte do ďakujeme Annag - ona je laktačná poradkyňa a píše si s mamičkami aj odelene cez IP. Pomohla už veľa mamičkám.

sirinka
26. sep 2009

vacsina poradkyn co ja poznam to robia zadarmo.

namornik
16. okt 2009

Treba si dať na googli zoznam laktačných poradkýň a tam si už treba len vybrať 🙂