Malý sa nemôže pri kojení nadýchnuť

anjelik87
21. mar 2013

Maminky uz par dni mi to maly robi skoro pri kazdom kojeni ze papa a zrazu uz len lapa po dychu a nemoze sa nadychnut a zvykne pri tom aj zakaslat tak neviem ci mu len zabehne mliecko alebo je to nieco vaznejsie ☹ predtym to nikdy nerobil. Mate aj vy taku skusenost? Potom ho dam rychlo do sedu aby sa nadychol a potom papa dalej. Bojim sa ze co to moze byt? Lebo ani sa mi nezda zeby nejako hltavo jedol proste taha mliecko a zrazu sa nemoze nadychnut ☹

xlucia
21. mar 2013

@anjelik87 a ma priechodny nos? obe dierky?

anjelik87
autor
21. mar 2013

@xlucia ano nema ziadne sopliky ani nic

nikolet_89
21. mar 2013

@anjelik87 a nieje len trochu pahltny ? 😀 😀 😀 😀 ze nestiha dychat ?

anjelik87
autor
21. mar 2013

@nikolet_89 tak dufam ze len preto to robi ale ako som uz pisala tak nezda sa mi prave aby nejako hltal

nikolet_89
21. mar 2013

@anjelik87 ja by som skocila k dr a ukazala jej to, normalne ho dojci pred nou nech posudi ci je to ok 🙂

cerez
21. mar 2013

skús sa spojiť s laktačnou poradkyňou a dohodnúť si poprípade stretnutie

smejanada
21. mar 2013

mozno ma problem s nostekom - nemusi to byt soplik, nadcha - mozu to byt zvacsene nosne mandle, ktore mu brania v dychani... radsej 1x zbytocne navstiv lekarku akoby sa malo nieco zanedbat a zhorsit...

aprilka9
21. mar 2013

@anjelik87 aj nasa to zacala robit. Ma 4 mesiace a lekarka povedala, ze je v poriadku. Mne sa zda, ze asi tak prudko potiahne, lebo v tom sede obcas az kasle a dusi sa. Zacinam si zvykat, no tiez sa mi to najprv nepozdavalo. Uvidime ci to nie je len prechodne obdobie. Drzim palce

anjelik87
autor
21. mar 2013

@aprilka9 ja tiez cakam ze to skonci do poradne idem az buduci tyzden tak to spomeniem tiez doktorke len dufam ze nas neposle na vysetrenis ona je toho schopna tam tam a tam a mm ma potom zastreli ze som mala co hovorit. .. :-/

pedroma
21. mar 2013

@anjelik87 nemam s tym skusenosti, ale nas maly ma selest, a vzdy na kontrole sa nas kardiologicka spyta, ci mi pri kojeni nepusta prsnik, lebo sa nemoze nadychnut... a kedze s tym nemame problem, tak Ti ani neporadim 😖 , len ma to hned napadlo. ked som zbadala nazov temy

aprilka9
23. mar 2013

@anjelik87 aj naša pediatrička je taká, už sme obehávali všetko možné, ale aspoň vieme, že je maličká v poriadku 😉 Túto noc to bolo opäť také bojovanie s kojením, neviem čo to je, čakám až to prejde 😉 Ak by niečo vaša lekárka povedala, tak sem s tým, som zvedavá 🙂