• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám strach dojčiť. Čo robiť?

21. septembra 2012 
pro poteseni - jedny znamy se po porodu zvetsily z jednicek na dvojky, trvale :wink: byt Tebou to ted neresim a nebojim se :wink:
20. jún 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anusik, já ale myslím, že na prsa má vliv spíš změna v těhu a porod než samo kojení. Jejich změně nezabráníš, třeba Ti naopak zůstanu větší. Vím, že jsem tu četla i o holkách, které nemohly kojit a přesto jim prsa změkla či zmenšila se, je to dáno hormonálními změnami v těhu. Mnohde v literatuře tvrdí, že kojení už na jejich velikost vliv nemá, že se víc nevytahají ani nezmenší. Ale to je z doslechu, bůhví, jak to je.
A jak píšou holky, velikost s množstvím mlíčka nesouvisí. :slight_smile:
20. jún 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja mám tiež prsia po otcovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malého som v poho kojila viac ako dva roky, teda kým som neotehotnela opäť :grinning: malú kojím a ešte aj dlho budem (dúfam) a kooonečne mám nejaký výstrih :grinning: takže mne tehu a kojenie len pomohlo :wink:
20. jún 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anusik,
před těhu jsem měla nulky, po porodu jedničky, kojím bez potíží plně už 8m :wink: klíííídek. mlíka mám jak pro celý kojenecký ústav, dcera je dost baculatá :grinning:

jestli řešíš velikost prsou z hlediska estetiky, neporadím, ale na kojení to nemá vliv :wink:
21. jún 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já myslím, že je to opravdu těhotenstvím.. já mám docela malý prsa, kojila jsem 2 týdny a myslela jsem, že spadnout nemůžou (jakože prakticky nemá co spadnout :sweat_smile: ), ale spadly a vypadají hůř :rolling_eyes: :zipper_mouth:
takže má zkušenost je, že změna prsou není kojením, ale těhotenstvím :wink:

každopádně si užij hezký prsa během těhu, pak se může stát cokoli, může to bejt horší nebo lepší, to nikdy nevíš :sweat_smile:
21. jún 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznam jedinu ženu čo vobec nekojila a prsia mala super do 50tky,,nie ako ja hlupana
21. sep 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@audreyd kym kojíš prsia pekne maš no po skončení kojenia je to vačšinou hruza
21. sep 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok