Masť na popraskané bradavky

21. jún 2022

zienky viete z vlastnej skusenosti odporucit nejaku mast cenovo priatelnu na popraskane bradavky od kojenia?dakujem😊

hygienka
21. jún 2022

multimam náplaste alebo taká vo fialovej tube lansinoh, a skontrolovať či sa správne prisáva

veronika946
21. jún 2022

Inú ako lanolín? Ak nie inú, tak lanolín a vetrať na vzduchu, prípadne strieborné klobúčiky vraj super fungujú.

autor
21. jún 2022

@veronika946 klobucik nechcem ani vidiet prva dcera sa mi zadrhla mliekom ked klobucik bol naliaty mliekom ona mala prestavku a nestihala hltat potom ale dakujem😊

petamich
21. jún 2022

pre mna boli zazrak tie multimam naplaste, hned pomohli alebo som pouzivala od Medely mast

vani190493
21. jún 2022

Z dm drogérie a netreba ani umývať 😉

ls56
21. jún 2022

Medela purelan..cele dojcenie ficim na nom.. neni najlacnejsi ale velmi dlho vydrzi a netreba umyvat.. a medela ma fakt kvalitne veci.. aj odsavacku,dojcenske podprsenky,vlozky do podprsenky mam od nich

panda21
21. jún 2022

Multimum naplaste. Lanolín je tak maximalne super potrava pre kvasinky.

chudadka
21. jún 2022

Za mňa dm babylove, krásne zahojila ranky a netreba ju umývať. A je super aj ako balzam na pery.

cookie29
21. jún 2022

vyhnut sa lanolinu, takze vsetky typ lansinoh, purelan a podobne urcite nie... lanolin je alergen

veronika946
21. jún 2022

To nie je klobucik na dojcenie 🙃 to je klobucik zo striebra-kovovy-ktory sa priklada na bradavky a hoji ich, kedze striebro ma prirodzene hojive a protizapalove ucinky + materske mlieko v nich 🙂

autor
21. jún 2022

@veronika946 dakujem pozriem to😊