• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte ešte materské mlieko aj dlho po skončení kojenia?

4. apríla 2016 
ahojte mamulky,neviem ci som dala dobry nazov temy,ale chcela by som sa vas opytat,mozno mate niektora s tym skusenost-maleho nekojim uz 6 mesiacov,no aj napriek tomu mam v prsiach este stale mlieko.samozrejme nie vela,ale ked si stlacim prsnik,tak to mlieko tam este je.stalo sa to niektorej z vas,ako a kedy sa to potom uplne zastavi.mne sa zda 6 mesiacov dost dlha doba nato,aby sa to mlieko tam uz nevytvaralo. :frowning2:
16. jún 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, kamoška nekoji 2 roky a vravela, že sem tam jej tiež ešte mlieko vytečie, su to sice len také kvapky, ale kojila len 2 mesiace, lebo mala málo mlieka a aj tak, po dvoch rokoch pozostatky ostali
16. jún 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mala by si zajst ku zenskemu a on ti pichne injekciu,aby sa ti netvorilo mlieko :slight_smile: .
16. jún 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka aj ja mám mlieko síce ja nekojím iba 3 mesiace, ale kamoška nekojí už 7 rokov a kojila iba necelé 2 týždne a stále má mlieko :confounded:
16. jún 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo tie homeopatiká Ricinus Comunis - len nie na podporu, ale na zastavenie laktácie
16. jún 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem kocky,tak som rada.uz som sa zlakla,ze nieco nieje v poriadku.inak prajem vsetkym krasny den. :wink:
16. jún 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha, tak to som ja brala tie lieky a injekcie asi 3 tt, uz na mna vsetci cumeli, ci ich fakt beriem, cici plne, naliate,ale mliecko uz nepouzitelne, v pravej cici nejake zbytky stale po mesiaci a pol ostali
vraj to trva dost dlho, aj roky, pokial sa to ukludni
16. jún 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to spominala ženskej lekárke pred dvoma tyždňami lebo tiež s tým mam problem a to už rok nekojim, a mi predpisala antikoncepciu na 3 mesiace, vraj sa to tým upraví tak som zvedavá :confused:
16. jún 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som ja potrebovala zastavit laktaciu, tak som pila salviovy caj 2x 0,5l a robila som si viackrat studene sprchy na prsia.Trvalo to asi tak max.3 dni :wink:
16. jún 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junovka a co si dala dcerke ked si uz nemala mlieko? ja kojim uz len v noci a rano ale chcem aby sa mala uz uplne odstavila, tak som dnes zacala pit salviovy caj...
27. sep 2015 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. sep 2015 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, nekojím už tri mesiace a stále mám mlieko, zastavil sa mi aj menštruačný cyklus a tehotenske testy mam negatívne.mohol sa mi cykus zastavit kôly tomu že mam ešte stale mlieko ??? stalo sa to už niektorej z vas ???
4. apr 2016 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok