Máte ešte materské mlieko aj dlho po skončení kojenia?

mirkakopky
16. jún 2008

ahojte mamulky,neviem ci som dala dobry nazov temy,ale chcela by som sa vas opytat,mozno mate niektora s tym skusenost-maleho nekojim uz 6 mesiacov,no aj napriek tomu mam v prsiach este stale mlieko.samozrejme nie vela,ale ked si stlacim prsnik,tak to mlieko tam este je.stalo sa to niektorej z vas,ako a kedy sa to potom uplne zastavi.mne sa zda 6 mesiacov dost dlha doba nato,aby sa to mlieko tam uz nevytvaralo. ☹

zuzka99
16. jún 2008

ahoj, kamoška nekoji 2 roky a vravela, že sem tam jej tiež ešte mlieko vytečie, su to sice len také kvapky, ale kojila len 2 mesiace, lebo mala málo mlieka a aj tak, po dvoch rokoch pozostatky ostali

barabra1
16. jún 2008

Mala by si zajst ku zenskemu a on ti pichne injekciu,aby sa ti netvorilo mlieko 🙂 .

dadka212
16. jún 2008

Mirka aj ja mám mlieko síce ja nekojím iba 3 mesiace, ale kamoška nekojí už 7 rokov a kojila iba necelé 2 týždne a stále má mlieko 😖

zuzka99
16. jún 2008

alebo tie homeopatiká Ricinus Comunis - len nie na podporu, ale na zastavenie laktácie

mirkakopky
autor
16. jún 2008

Dakujem kocky,tak som rada.uz som sa zlakla,ze nieco nieje v poriadku.inak prajem vsetkym krasny den. 😉

lalupa
16. jún 2008

ha, tak to som ja brala tie lieky a injekcie asi 3 tt, uz na mna vsetci cumeli, ci ich fakt beriem, cici plne, naliate,ale mliecko uz nepouzitelne, v pravej cici nejake zbytky stale po mesiaci a pol ostali
vraj to trva dost dlho, aj roky, pokial sa to ukludni

k.a.t.k.a.
16. jún 2008

ja som to spominala ženskej lekárke pred dvoma tyždňami lebo tiež s tým mam problem a to už rok nekojim, a mi predpisala antikoncepciu na 3 mesiace, vraj sa to tým upraví tak som zvedavá 😕

junovka
16. jún 2008

ked som ja potrebovala zastavit laktaciu, tak som pila salviovy caj 2x 0,5l a robila som si viackrat studene sprchy na prsia.Trvalo to asi tak max.3 dni 😉

alchemilkazltozelena
27. sep 2015

@junovka a co si dala dcerke ked si uz nemala mlieko? ja kojim uz len v noci a rano ale chcem aby sa mala uz uplne odstavila, tak som dnes zacala pit salviovy caj...

junovka
27. sep 2015
lucinka2516
4. apr 2016

ahojte maminky, nekojím už tri mesiace a stále mám mlieko, zastavil sa mi aj menštruačný cyklus a tehotenske testy mam negatívne.mohol sa mi cykus zastavit kôly tomu že mam ešte stale mlieko ??? stalo sa to už niektorej z vas ???

nemenovana1999
16. apr 2019

Baby ja som kojila normalne mesiac a pol a do 3 mesiacov striedavo aj z umelim mliekom dcérka bude mať 4 roky v auguste no v jednom prsniku po stlačení mám ešte stále mlieko je to normalne ? Ten prsnik ma aj kus boli na dotik no nie je to nič strašné je to problém ze mam ešte stále mlieko po takom dlhom čase? Pri doktorov som zatiaľ nebola s tým myslela som si že to môže mať aj spoločné s tim ze mam zavedené vnutomaternicove teliesko alebo ze je to normalne ze mam ešte stále mlieko
Je my to trápne ísť s tim k doktorovi ze v prsniku mám mlieko 🙂