Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosť s podprsenkou na zastavenie laktácie?

lenibarbas
16. mar 2013

Počuli ste už o tejto možnosti?

marissenka
16. mar 2013

ahoj.mne o tom dr. povedal, stiahnut skratka...a malo pit.odsat len pri plnosti a len trosku,a cim dalej tym menej... 😉 hmm.ale ci je na to neaka speeci podprda,tak to neviem...

aurelkan
16. mar 2013

nie, stahovaniu som sa vyhybala aby som si nevyrobila nejaky zapal... Vzdy, az do konca, som odsavala az do dna. Ale zakazdym som pridala hodinu (resp kolko sa dalo). Takze sa nemalo co zapalit ale laktacia sa neustale spomalovala. Trvalo to 3 tyzdne, bezbolestne 🙂

aknel1985
16. mar 2013

ahojky ja som postupne odstavovala, znizovala som pocet kojeni za den a mlieko samo odislo, napr. my sme to znizovali od augusta mala pila len 3 krat za den namiesto 5 , dalsi mesiac len 2, potom uz len pred spanim som jej davala a tak sa mi tvorba mliecka postupne znizila, akurat, ze pomaly mesiac sme bojovali s odstavenim to uz bolo len cuckanie pred spanim, cize od agusta do novembra ,ináč vodu som pila normalne,...... podpsenku som takuto nikdy nemala ,,,,, ked som zo zaciatku zacala kojit tak sa mi nalievali, prsniky, ze sa mi v nich stale robili uzliky, nestihala som odsavat, neviem si predstavit keby som mala mat stiahnutu podprsenku a nepit vodu..a to som mala do roka velmi vela mliecka ....len ked som mala trosku uzsie tricko uz sa to nedalo vydrzat, urobili sa mi uzliky a neminuli ma dva zapaly ... 😒 , ale aj tak to stalo zato mala bola dojcena rok a pol ... 🙂