Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte tipy na bezpečnú pochúťku pre dojčiacu mamku?

zuzcami
26. aug 2015

Z ovocia, orieškov, ...z mliečnych výrobkov. Skôr niečo sladšie. Ďakujem! 🙂

jasminet
26. aug 2015

uspat dieta a sadnut pred tv s nutelou a velkou lyzicou 😀 cokolvek na co mas chut... skusaj a uvidis na co dieta zareaguje (vo vacsine pripadov na nic).... 😉

marcelatje
26. aug 2015

Jedz na čo máš chuť a sleduj čo tvojmu bábätku vadí, inak to nezistíš lebo to že moje reaguje na cibuľu neznamená že bude vadiť aj tvojmu 😉

susminka
26. aug 2015

Presne ako písali dievčatá. Jedz, na čo máš chuť a uvidíš, či bábatko na niečo zareaguje. Skúšala si strúhané jablko, mrkvu, med a sekané oriešky? Ale Nutela to isti... aj ja som ju jedla 😉

bonaqa2013
26. aug 2015

môžeš všetko, však tehu nie je choroba. Keby si takú otázku dala lekárovi tak ťa vysmeje....

inka04
26. aug 2015

ja som jedla všetko, keď malo bábo 3 týždne dala som si segedín, mala som chuť... ale bábo nemalo problém s bruškom 😉

pribinak
26. aug 2015

Bonaqa to je síce pravda, vela mudr by sa zasmialo, ale čítaj poriadne, ona nie je tehotná, ale dojciaca

ikissedagirl
26. aug 2015

ja som si robievala domaci puding (zo sojoveho mlieka, kvoli alergii na mliecnu bielkovinu), a do neho hocico: piskotky, kusky kexika, cokolady, hrozienka, ovocie akekolvek bolo poruke....

hori
26. aug 2015

melon... 🙂 to mi napadlo ako prve, ked si spomeniem na svoje dojciace obdobie... 😉

sisaka
26. aug 2015

Neviem si predstavit nebezpecnu pochutku pre dojciace zeny, teda okrem nejakeho sladkeho alkoholu ....
Skoda, ze toto nie je diskusia, kedze by ma zaujimalo, co by malo byt nebezpecne 😕

siska53
26. aug 2015

Ja som jedla vsetko-pri synovi som len prve dva mesiace nejedla cokoladu a paradajky..a prilis naduvajuce veci typu kapusta a paprika (ta ani mne nerobi dobre), inak som s avobec neobmedzovala.. Pri mslej jedine zduvsjuce veci,lebo mala koliky,ale mimo toho som jedls vsetko.
Iba pochutky typu plesnove syry a huby som sj odpustila a alkohol,jasne a kavy minumum,culi boli aj bez toho dostm

moni244
26. aug 2015

Jedz, na co mas chut, uvidis, ci babo zareaguje, alebo si davaj pozor, nic nejedz, len bezpecne veci (na tom spojeni sa strasne smejem), ale.potom sa nestazuj, ze nic nemozes jest

ajana1
26. aug 2015

Ak nemate v rodina alergie tak si vsetko dopraj. Dokonca aj pohar vinka si mozes vklude dat

maaaaaaaria7
26. aug 2015

ja som každý deň zjedla ruský nanuk 🙂)). sem tam dva a sem tam pribináčik, miláčik /viem, nič zdravé/ 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli