Materské mlieko z fľaštičky

lily_279
7. jún 2022

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať... Kojím normálne, mlieka mam dosť, ale predsa mi príde niekedy praktickejšie odsať mliečko a dať mu z fľaštičky. No bojím sa, že keď mu dám raz z fľašky už nebude chcieť z prsníka. Čo myslíte? Ďakujem za každý názor ❤️

pribinak
7. jún 2022

Ja by som to nerobila. Fakt sa môže stat, že bábätko si to rozmysli a začne odmietať prsník

majlo1234
7. jún 2022

Musis spravit tak, ako myslis, su babatka, ktore to uplne v pohode zvladaju, piju aj z prsnika, aj z flase. Ale vseobecne sa to neodporuca v prvych mesiacoch, aby si babatko neodvyklo od prsnika.

Za seba poviem, ze nikdy mi flasa nebola praktickejsia, vzdy som obdivovala mamky, co krmili UM, je to omnoho komplikovanejsie na udrzbu(vyvaranie flias, spravna teplota, vstavanie v noci z postele😅) syn ma 10 mesiacov, stale plne kojim, ale pred dvoma troma mesiacmi som uz zacala davat aj vodu z roznych flasiek, a v pohode si zvykol, lenze to uz je velke dieta, ktore sa kojit vie perfektne 🤗

zuzinka888
7. jún 2022

Ja to tak robim. Kojim a max 1× cez den a 1x v noci mi pije maly z flase. Nad ranom dava manzel ked ide do prace. Nemam potom problem odbehnut od maleho ( lekar, urad vacsi nakup) kedze kojim kazde 2 hodiny aj v noci .Hlavne v tejto koronovej dobe nechcela som ho vlacit medzi ludi. A cez den som si mohla zdriemnut. Mam 4 deti a nemali sme s tymto nikdy problem. No dierka na cumli bola ta najmensia. Kojenje 7-10 min. Flasa aj 15min. Museli zabrat aby sa napapali. Potom nebol tazky prechod na UM a odstavenie. Kazde som kojila viac ako rok. No kazde dieta je ine.

mimi3008
7. jún 2022

@lily_279mne sa slo pri 1.synovi, ze som dojcila, ale bolo treba dokrmovat, tak som davala UM z flase, potom zistil, ze mu to z nej ide lahsie, tak uz nechcel prsnik, tak som potom musela rychlo odsavat, bolo to pre mna stresujuce, lebo plakal, bol hladny, ale prsnik nechcel a ja som si odsavala, predsa len to trvalo 5-10 min a on zatial plakal. Bolo to ale len prechodne, napokon som ho dojcila takmer 2 roky

essenceee
20. jún 2022

kde sa nechce prisat, tak kludne z fľašky, ved na tom nie je nič zle