Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Medocriptine na zastavenie laktácie

misenka626
21. aug 2020

Ahojte užívala ste niektorá medocriptine na zastavenie laktacie??ak áno kedy sa vám mliečko prestalo tvoriť ? Vďaka za rady

poly2406
21. aug 2020

@misenka626 ja som ho užívala vyše týždňa, laktacia sa nezastavila a mala som brutálne vedľajšie účinky. Nikdy viac! Myslela som, že zídem zo sveta.

tosomja
21. aug 2020

Ahoj, ja som užívala a nezastavilo mi to, len prsia splasli a neboleli. Už je to 4 mesiace a stále keď stlačim, ide mlieko.
Ja som ich brala kvôli hrudkam a zápalu. Po troch dňoch som ani nevedela, že som mala problémy, netreba mlieko vytláčať, ani sťahovať prsia. Len normálnu podprsenku a tuším týždeň sa berú.

tosomja
21. aug 2020

@poly2406 čo ti z nich bolo?

poly2406
21. aug 2020

@tosomja slabosť, na odpadnutie, vnútorná triaška, na zvracanie. Netvrdím, že to musí byť u každého, no stalo sa mi to isté dva krát s odstupom troch rokov

martinka13
22. aug 2020

@poly2406 presne toto som mala aj ja. A citila som sa ako opitá. Po 3 dňoch som to prestala jest a použila som "babské " recepty na zastavenie laktacie. Do týždňa prestala.

fetykovci
22. aug 2020

@misenka626 ja som si kúpila v lekarni toto a zastavilo sa mi mlieko po cca 4 dňoch 👍😉

maria_ra
28. aug 2020

Ahojte, mam velmi podobnu skusenost.. S milou lekarnickou som sa poradila a prestavam to brat. Su to hrozne priznaky a je mi fakt zle z toho, ci psychicky alebo fyzicky. Poradila mi tie homeopatika co tu dala fotku misenka626. Tak snad to uz bude lepsie... PS: myslim ze cely proces odstavovania od materskeho mlieka berie moja dcerka oveka lepsie a statocnejsie nez ja... 😔 Citite to tak i vy niektora? Dakujem x

katarinapol88
3. sep 2020

@maria_ra práce tiež beriem tie homeopatika

Ešte niečo robíš okrem toho? Kapustne listy, sťahovanie prs, odsávanie..... ?
Ja mam prsia tvrdé ako kameň tak neviem ci odsávať co neodsavat..

nina88
8. nov 2020

@poly2406 prosim ake vedlajsie ucinky?

poly2406
8. nov 2020

@nina88 slabosť, na odpadnutie, vnútorná triaška, na zvracanie. Netvrdím, že to musí byť u každého, no stalo sa mi to isté dva krát s odstupom troch rokov... Ja som nevedela fungovať, bolo to hrozné

nina88
12. nov 2020

@poly2406 a jedla si tie lieky s jedlom a kavou? kedze velmi znizuju tlak...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli