Menštruácia po skončení kojenia. Bola vaša pravidelná?

burina111
9. apr 2008

baby ako to bolo s vami s MS po pôrode a po tom ako ste dokojili? keď Vám už raz nabehla MS, bola pravidelná? 😒

smisela
10. apr 2008

Ahoj,takže mne prišla prvá MS po 3 mesiacov od pôrodu,bola hneď pravidelná,len z mojho 28 dňového cyklu sa predľžila na 31 dní a vymizli bolesti bruška.Momentálne ešte kojím,ale predpokladám,ze to ostane tak ako doteraz 🙂

burina111
autor
10. apr 2008

aha, no tak to podľa toho ešte nie je nič strašné, možno sa mi iba predlžil cyklus..no uvidíme teda, dakujem ti za odpoveď 😉

mimikyky
10. apr 2008

pri každom dieťati inak, ale vždy som ju dostala až tak po roku od pôrodu

naposledy, malý má 2r 4mesiace, som kojila 14mesiacov, až potom asi po 16mes som dostala MS, a do dnes mávam veľmi slabulinkú, len na mini vložky, bez bolestí bruška, tie sa mi stratili po druhom pôrode

zuzkap2
22. apr 2008

prvu ms som dostala 20 mes. po porode a kojila som 27 mes. Ms bola nepravydelná len posledne 3 cykli su už 27 dnove ale zato velmi bolestive

kukulik30
23. apr 2008

ahojte, tak ja som dostala prvu MS v 8. mesiaci a dojcila rok a mam ju pravidelnu od zaciatku, presne 28 dnovy cyklus, pred porodom so o tom mohla snivat- cyklus som mala velmi nepravidelny

geegee
24. apr 2008

ja som mala pred porodom pravidelne nepravidelny menzes. Po porode parada, pravidelne ako sa patri...az na posledne 3 cykly pred druhym otehotnenim - vtedy mi naskocil 21 dnovy cyklus. A hoci som do roka maleho kojila, menzes som dostala 8 mesiacov po porode.

krajcoanka
24. apr 2008

no,, ja som dostala včera po 49 dnoch.porodila som 9.10.07 a prvé veci som dostala po šestonedelí. 😝 😒 😖 .odvtedy mi to skače hore-dole ako opica 😠

felixko
1. apr 2009

no ja o pravidelnosti hovoriť nemôžem, príde mi to kedy chce, som z toho už na nervy...len čakať, kedy sa to ustáli. asi až keď dokojím.

tina_
3. apr 2009

nemate niekto skusenosť- ja som dostala MS po porode asi 4 mesiace, mala som pravidelne, tak ako aj po prvom porode, a teraz cakam-cakam a nic...Tehu nie som, tak cim to moze byt? Moze sa stat, ze potom zase "prestane"? Stale malu dojčim, a teraz už aj prikrmujem - asi mesiac - to je asi blbost, že by to spolu suviselo?

abbi
3. apr 2009

ja som dostala v 3 mesiaci odvtedy kazdy mesiac a takto to bolo pri vsetkych troch 😀 😀

danielkapo
4. apr 2009

tina pokial dojcis, ms moze byt akakolvek...tiez som dostala asi 5mesiacov po porode, potom 2mes. pauza a teraz uz ako/tak kazdy mesiac...takze ked dojcis je to uplne normalne 😉

tina_
4. apr 2009

tak to mi odlahlo, ale stale mam taky divny pocit, ze nieco nie je v poriadku,...doteraz to fungovalo ako hodinky...

felixko
6. apr 2009

prvá ms 5 mes. po pôrode, ale zatiaľ je nepravidelná

blau
6. apr 2009

tina - ja som dostala po 8mesiacoch potom nic ako hovoris potom chodila presne ale strasne slaba potom uplne silna a teraz bola taka normalna. Tiez stale dojcim, tak sa s tym nezaoberam, lebo viem, ze je to tym dojcenim, take nepravidelne a vselijake. Svagrova dostala po skoro dvoch rokoch pauzy a potom ju mala mesiac v kuse. Musela ist za doktorom a davali to do poriadku 😒

tina_
6. apr 2009

no ja len, že sestra ma už straší s cystou, tak neviem, či mám dakde chodiť alebo to nechať tak, nechcem zase vyzerať ako idiot, že chodím na gyn sa pýtať a stále dojčím...

miriamka
7. apr 2009

Mne mrcha dorazila 8 mesiacov po porode,ked som prestala kojit.A 1 cyklus bol 43dnovy,2 cyklus 39dnovy...takze uvidime co a ako dalej.